Annna780

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Rewal
Główny blog palce-lizac.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-12-06
Wiek 47 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Annna780

Składniki: 1 brokuł ser typu feta 50 g płatków migdałowych 3 łyżki majonezu 3 łyżki śmietany 3 ząbki czosnku sol,pieprz Brokuł gotujemy na pół twardo w osolonej wodzie, można go również ugotować na parze. Ostygnięty brokuł wykładamy na połmisku, na to pokrojoną fetę około 150 gram, oczywiście można więcej jeśli ktoś lubi. Polewamy to wszystko sosem czosnkowym. Jest on (...)

Zobacz pełny wpis »
Począwszy od dzisiejszego dnia będę się z wami dzielić przepisami na przepyszne dania i ciasta, was również zapraszam do komentowania przepisów i proponowania zmian aby je ulepszać.

Zobacz pełny wpis »

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.