Annazajacaz

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog annazajac.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-12-12
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Annazajacaz

        Psychofizjologia stresu. 👉Układ przywspółczulny inaczej parasympatyczny i układ współczulny czyli sympatyczny. 👉Układ przywspółczulny jest to układ odpowiedzialny za naszą odpoczynek regenerację i poprawę trawienia. Działa on antagonistycznie, jest nastawiony na relacje. Jest to również związane z naszymi prostownikami (...)

Zobacz pełny wpis »
👉Uwaga może być mocne dla niektórych !!!Wszyscy mówią o treningach, podopiecznych, marketingu, sukcesie, redukcji, masie,zdrowiu itp.A czy wiecie jaki wpływ mają relacje w naszej rodzinie na nasze życie ,również zawodowe? I odwrotnie?                   List do ojców-       &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
                        👉Związki i ludzie -👉Uczymy się Siebie Codziennie ❤W każdym w związku czy w małżeństwie jest coś co widać i coś czego nie widać ( w wewnętrznym świecie każdego człowieka również) . Ludzie odbierają świat oczami i słuchem bez zastanawiania często oceniają, doradzają po tym co (...)

Zobacz pełny wpis »
👉👉Wiecie ,że przysiad nie jest na pośladki? 👉👉A co to jest właściwie przysiad?  👉👉Przysiad to pełne maksymalne zejście w dół przy stopach rozstawionych na szerokość bioder.  👉👉Z przysiadem jest tak, że każdy ma swój własny prawidłowy zakres zejścia, jest on zależny od wielu czynników wychodzących z postawy ciała danej osoby. Nie każdy jest w stanie (...)

Zobacz pełny wpis »
    👉Wiecie ,że słowo ,,muszę" - osłabia naszą energię i motywację. Warto słowo ,, muszę zamienić na słowo ,,chcę" , ,,potrzebuje" , ,,zrobię" , ,,pragnę" , ,,potrafię"👉Zamieniajmy złe nawyki na pomocne dla naszego życia, w brew pozorom czasami małe rzeczy mają ogromny wpływ na nasze życie zawodowe oraz prywatne , pamiętajmy również o zdrowiu. Słowo muszę (...)

Zobacz pełny wpis »
👉👉Mówi się o czterech poziomach, o czterech pokojach o których człowiek zawsze powinien dbać,pamiętać i dbać codzienne.   👉👉A ja mówię, że istnieją cztery poziomy👇👇  Pierwsze - ciało ,drugie - emocje, żyjące ciało ,życie ,duchowość , trzecie - rozum, wartości ,świadomość, intelekt ,rozwój a czwarty - dusza i to czwarte jest najważniejsze, bo (...)

Zobacz pełny wpis »