Annawin

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog happyme.blogi.pl »
Data urodzenia 1977-11-21
Wiek 47 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Ostatnie komentarze Annawin

Chciałam Ci tylko powiedzieć, co mnie pomaga. Wiem, że to, co było, to było. To, co boli dziś, to myśli o tym, co było. Za każdym razem, gdy wspominam zło przeszłości, robi mi się przykro. Gdy zdałam sobie sprawę, że to moje myśli utrzymują przy życiu to "zło", odpadły same. Magia świadomości. Polecam szukać wiadomości o Trzech Pryncypiach. Pamiętaj, że jesteś całkowicie Zdrowa i Szczęśliwa, jedynie twoje myśli czasem zasłaniają to Szczęście i Zdrowie.

Zobacz całą dyskusję »
Nie mamy wpływu na to, co myślą inni. Nawet oni nie do końca mają wpływ na to, co przychodzi im do głowy. Zgadzam się, że media powinny wziąć nieco odpowiedzialności za przekazywane treści, ale ostatecznie mamy wolność i każdy może mówić, co chce, każdy może decydować o tym, czego słucha i w co wierzy. Ostatecznie zawsze to tylko myśli i koncepty. Wszystko, bez wyjątku.

Zobacz całą dyskusję »
Jeszcze nie wiem jak działa ta strona ale wzruszyłam się Twoim pisaniem. Chcę Ci powiedzieć, że też kiedyś tak myślałam, ale zobaczyłam, że jestem w pełni OK. Nigdy nie czułam się lepiej i wiem już, że wszyscy mamy w sobie to szczęście i zdrowie, tylko poprzez masę myśli czasem tego nie widzimy. Wgląd w 3 Pryncypia zmienił moje życie w krótkim czasie. Polecam Ci lekturę i filmy, a w języku polskim mojego bloga i grupę Poza Przekonaniami na FB. Pamiętaj, że ejsteś w pełni OK!

Zobacz całą dyskusję »
Sama biegałam latami po terapiach i korzystałam z przeróżnych metod uzdrowienia ciała i duszy. Teraz moje życie wygląda inaczej, ale nie za ich pomocą. Tamte lata pracy nad sobą niewiele zmieniły. Koncentracja na problemach jedynie mnie w nich utwierdzała, myślałam głównie o nich i bolało jak cholera. Zamiast zdrowieć, dodawałam tylko nowe "schorzenia". Nasz umysł jest bardzo podatny na sugestie i uwielbia stałości. To pomocne i zgubne zarazem. Aż spotkałam Trzy Pryncypia, które na zasadzie wglądu, bez pracy i długich trajektów, szybko zaczęły manifestować zmiany w moim życiu. I nie musiałam nic robić! Dopiero zaczynam pisać, ale zapraszam na bloga "happy me" - Ty też jesteś w pełni Zdrowa i Szczęśliwa, tylko jeszcze tego nie widzisz.

Zobacz całą dyskusję »
Czym właściwie jest czekanie na lepszy czas? Czy Tu i Teraz to nie jedyne, co mamy?

Zobacz całą dyskusję »
Refleksja rewelacja!!!

Zobacz całą dyskusję »