Annamk1982

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tarnowskie Góry
Główny blog mo0otyl-permanentny.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-02-18
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Annamk1982

      Gdy zdecydujesz się na makijaż permanentny brwi 2 tygodnie przed zabiegiemnie wykonuj regulacji nie nakładaj henny Jeżeli zdecydowałaś się na pigmentacje powiek pamiętaj ,że nie można mieć przedłużonych rzęs oraz miesiąc przed zabiegiem zrezygnuj z wszystkich odzywek stymuljących porost .Przed makijażem ust zalecane jest zażywanie środków przeciw (...)

Zobacz pełny wpis »
    To ogromnie ważny dział pigmentacji . Bardzo często pytacie dlaczego kolor z czasem przybiera inny odcień, przebarwia się zmienia się w niebieski lub pomarańczowy , a to dlatego , że pigment został źle dobrany  do tonacji naszej skóry  Aby Wam troche to przybliżyć zacznijmy od początku. Do kolorów podstawowych zaliczamy czerwony, niebiesk (...)

Zobacz pełny wpis »
                           Jednym z najczęściej zadawanych pytań osób które chcą wykonać zabieg makijażu permanentnego  jest Jaka jest kolejność przy wykonywaniu zabiegu ? Jak wygląda zabieg ?                 &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak wiecie metod pigmentacji jest wiele ombre, microblading, hybrydowa, power effect można by tak wymieniać. Absolutnie nie powinnaś wybierać określonej metody ze względu na to, że w danym momencie jest modna . Czy taką metodą  brwi czy kreski zrobione ma Twoja znajoma, lub dana technika aktualnie  jest w promocji .  Technika, intensywność, kształt kolor powinny (...)

Zobacz pełny wpis »
        Jeżeli zdecydujesz się na makijaż permanentny musisz pamiętać o kilku ważnych sprawach  Pamiętaj , że makijaż permanentny wykonywany jest w naskórku tym też różni się od tatuaż który wprowadzany jest do skóry właściwej. Czasami właściwości biochemiczne skóry nie pozwalają na wprowadzenie zadowalającej (...)

Zobacz pełny wpis »
                              Kluczem do sukcesu idealnych brwi jest ich kształt czyli pierwszy najważniejszy etap - rysunek wstępny jest to 90 % idealnego makijażu permanentnego. zatem jaki jest idealny kształt brwi ? Jest wiele metod wyznaczania “idealnego” kształtu czasem kierowane jest (...)

Zobacz pełny wpis »
  Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona ale nie jest to regułą .skóra może lekko ściągać, czasami jest lekko opuchnięta W kolejnych dniach skóra może lekko swędzieć jak przy każdej normalnej rance  następnie może pojawić się delikatny strupek . Zaraz po zabiegu brwi są bardziej intensywne , lekko przerysowane . Po kilku dni (...)

Zobacz pełny wpis »
911j (...)

Zobacz pełny wpis »
____Witaj Blog poświęcony makijażowi permanentnemu  Postaram się odpowiedzieć na wszystkie najczęściej zadawane  pytania , które Was interesują zanim zdecydujecie się na makijaż permanentny.   Jak wiadomo jest to zabieg dosyć inwazyjny , a przede wszystkim jego efekty zostają z nami na parę lat . Dlatego bardzo często macie wiele wątpliwości i pytań do (...)

Zobacz pełny wpis »