Annacristalliczna

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Jaworzno
Główny blog niemieckionline.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-02-01
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Annacristalliczna

Najciekawsze wpisy Annacristalliczna

Czujesz, że jesteś wciąż na tym samym poziomie języka niemieckiego pomimo tego, że uczysz się go już od dłuższego czasu? Albo wciąż jesteś na poziomie średniozaawansowanym i ciężko Ci przejść do poziomu zaawansowanego? Kluczem do osiągnięcia oczekiwanego poziomu są: systematyka i determinacja.   Ile trwa nauka niemieckiego online od podstaw? niemiecki online od p (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie potrafisz powiedzieć ani słowa po niemiecku i szukasz kursu języka niemieckiego od podstaw? Mam kurs dla Ciebie! http:niemieckionline.online   Na naszym kursie niemiecki online z lektorem uczymy rzeczy potrzebych! ➡Nauczysz się praktycznych niemieckich zwrotów potrzebnych w codziennym życiu.  ➡niemiecki pozwoli ci bezs (...)

Zobacz pełny wpis »
niemieckionline.online   Nauka języka niemieckiego online jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy: 1. dysponują mniejszą ilością wolnego czasu i nie chcą go tracić na dojazdy 2. uważają, że najwygodniej i najskuteczniej można uczyć się we własnym domu 3. chcą uniknąć ewentualnych zmian czasu i miejsca szkolenia w trakcie trwania kursu spowodowanych zag (...)

Zobacz pełny wpis »
niemieckionline.online Możesz uczyć się niemieckiego online z lektorem! Na czym polegają takie zajęcia? Aby uczyć się niemieckiego online z lektorem potrzebujesz laptop, tablet, lub telefon. Zajęcia online odbywają się za pomocą platformy edukacyjnej. Każdy kursant dostaje dostęp do pokoju w którym odbywają się zajęcia. Podczas zajęć widzisz i słyszys  lek (...)

Zobacz pełny wpis »
http://niemieckionline.online     BUSINESS Deutsch   Kurs niemieckiego online z lektorem dla osób pracujących w środowisku międzynarodowym. Na zajęciach niemieckionline.online poruszamy tematy związane z biznesem oraz z branżą w której pracuje uczeń.     Kurs niemieckiego online z lektorem gwarantuje: Nauka komunikac (...)

Zobacz pełny wpis »
    http://niemieckionline.online Kursu jezykowe online z lektorem:  1. Ogólny kurs językowy (kleine Sprache) Ogólny kurs językowy niemieckiego online rozwija posiadane kompetencje a także pozwoli Ci pozyskać nowe w zakresie:• czytania• rozumienia ze słuchu• mówienia• pisaniaPowyższe umiejętności są rozwijane w spos&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »