Anna19840619

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog anna19840619.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-06-19
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Anna19840619

Ostatnio w życiu przyglądam się ludziom i sobie i dochodzę do wniosku, że w życiu trzeba być szczęśliwym.  Ja zawsze patrzyłam na zdanie innych ludzi w stosunku do Mnie i Moich planów i marzeń. Ciągle słyszałam, że tak nie można, że nie wypada, że jestem kobietą.  Powiem szczerze, że właśnie wypada robić to co jest Naszym marzeniem i co da Nam w życiu szczęście, (...)

Zobacz pełny wpis »
Po zakończeniu pierwszego wpisu postanowiłam, że odblokuję owego Kelvina i może dowiem się co się dzieje.  Chwilę po odblokowaniu odezwał się dzwoniąc na aplikację, Ja niestety nie mogłam odebrać w domu, bo nikt nie wiedział, że z kimś piszę, a tym bardziej że jest to azjata. Oczywiście On od razu do Mnie z pretensją, bo nie odebrałam i nazwał Mnie oszustką. Powiedział, że Go (...)

Zobacz pełny wpis »
Długo zabierałam się, żeby zacząć coś działać tutaj, ale do rzeczy.  6 sierpnia tego roku o godzinie 13.25 zostałam rozwódką po raz drugi niestety. Wojna jaką próbował prowadzić Mój ex była nawet momentami śmieszna, ale i momentami dramatyczna, gdy np groził śmiercią Moim bliskim. Na rozprawie się nie pokazał, bo podobno musiał wracać do pracy za granicą, (...)

Zobacz pełny wpis »
Dopiero teraz doszłam trochę do siebie po tym całym zamieszaniu z tym niby lekarzem.  Mama stwierdziła wieczorem w kuchni, że powinnam sobie kogoś znaleźć, żeby nie być samej. Próbowałam Jej wyjaśnić, że nie chcę, ale Ona robi znowu ze Mnie jakąś ofiarę losu, która sobie sama w życiu nie poradzi😞.  Tragedia naprawdę, jakby to była jakaś konieczność. Czemu (...)

Zobacz pełny wpis »
Czym jest depresja? Cóż, dla zdrowych to fanaberia, a dla chorych jest to upadek w nicość. To zmaganie się na codzień ze światem i otoczeniem, to udawanie że jest dobrze, a jak jest naprawdę? Cóż, depresja to ból, nawet leczona sprawia ból każdego dnia z którym musi się zmagać chory.  Początek jest prawie nie widoczny, ale gdy depresja rozg (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak to możliwe, że Ja wykształcona i rozsądna osoba dałam się tak nabrać?! Powinnam sobie chyba jakiś karcer zafundować. Jak mogłam uwierzyć, że pisze do Mnie człowiek z innego kraju, z innej kultury. Dodatkowo bardzo przystojny i dobrze wykształcony. Mi się takie historie nie przytrafiają aż do momentu kiedy napisał ów Kelvin czy jak On się tam wabi.  Gdyby nie pomyl (...)

Zobacz pełny wpis »