Anko2003

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog zhp.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-11-05
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Anko2003

Prawidłowe umudurowanie ZHP Prawidłowe umundurowanie damskie: - szara koszula mundurowa, - spódnica, bojówki, krótkie spodenki - chusta ( chuste każdy zdobywa sam wykonując jakieś zadanie)  - rogatyka, beret, kapelusz, furażerka - getry - wiwijki - desanty, glany - pas Prawidłowe umundurowanie męskie: - zielona koszula mundurowa - bojówk (...)

Zobacz pełny wpis »
Co robi się na zbiórkach? To jest zależne od tego co przygotuje drużynowy, albo ktoś inny. Na samym początku zbiórkę można zacząć musztrą i sprawdzić liczebność na zbiórce poprzez meldowanie. Następnie osoba prowadząca zbiórkę przedstawia temat co będziemy robić. Naprzykład może być to rozmowa, co to jest tolerancja i każdy odpowiada pokolei. Można urozm (...)

Zobacz pełny wpis »
Zastanawiacie się dla kogo jest harcerstwo. Harcerstwo jest dla wszystkich. W ZHP można przeżyć niesamowite przygody, poznać nowych najróżniejszych ludzi. Możemy także nauczyć się nowych rzeczy, takie jak musztra, szyfry, węzły, poznanie nowych piosenek i wielu innych rzeczy. Drużyna to jak druga rodzina, która powinna wspierać i nas wysłuchać gdy mamy problem.

Zobacz pełny wpis »