Anielska-brunetka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Kasieńka Zagi
Lokalizacja Warszawa
Główny blog anielska-brunetka.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 49 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Anielska-brunetka

czeszcz! więc skoro nie interesuje was to co ja robie to moze zainteresuje was troche o innych ludzinkach których widze za oknem lub przy których przechodze... a pozatym to ja nie znosze krytyki... nio bo tylko ja moge narzekac że jestm brzydka itd. bo innaczej to bym w samouwielbienie wpadła... ale juz o tych ludzikach... ::: nio więc chciałam tu napisac o takich kilku os (...)

Zobacz pełny wpis »
elo! już pisałam o dzisiejszym dniu ale mi skasowało więc jeszce raz.... dziś na dzien dobry jak szłam do szkółki to Daniel P. wreszczał mi "Kocham Cie!"ale ja juz do tego przywykłam więc spox... nie przyszłam na 2 pierwsze lekcje wiec jak on wrzeszczał to nikt nie słyszał na szczęście....nie nie jestem dla niego świnka tylko on mi działa na nerwy i ja go nie k (...)

Zobacz pełny wpis »
elo! to jest moja pierwsza notka i mam pytanie... a mianowicie czy można tego bloga prowadzis tak jak na www.blog.pl? i czy uwarzacie że na serjo tylko blondynki mogą bys sexowne? nio tak ja jestem sexy bachorkiem i podoba mi sie taki fajny ministrant.. pozdrowienia dla niego chociarz go nie zanm.. ale ładniutki jest i jak narazie mam zamiar sie ym zadowaolić ... mam juz (...)

Zobacz pełny wpis »
JAK WAM SIE NIE PODOBA TO PAPA!!!!!!!!! a mi sie podoba i to najwarzniejsze.... w sumie ja to pisze tylko po to zeby muc to kiedys przeczytać i posmies sie... i dlatego wy tez mozeciecie się smieć ale nie musicie nażekać... to moja sprawa co pisze...  i moja sprawa że bede to pisać.... (...)

Zobacz pełny wpis »