Anielanela

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kielce
Główny blog bajkiibajeczki.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-02-04
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 311 dni temu

Najciekawsze wpisy Anielanela

  Luston    Dawno, dawno temu, kiedy ani Ciebie, ani mnie nie było jeszcze na tym świecie, ani nawet Twoich rodziców, ani dziadków, czy też nawet pradziadków, zdarzyła się pewna historia, o której chciałabym Ci dzisiaj opowiedzieć.   Sroga zima nadciągnęła do miasta Luston. Nigdy wcześniej nie było takiej zimy w tej (...)

Zobacz pełny wpis »
  Gwiezdny pył   W krainie tak odległej, że nawet nie mamy pojęcia o jej istnieniu, pewnego grudniowego dnia przyszedł na świat królewski potomek, lecz niestety tego samego dnia ciężko zachorował. Król i królowa Kajlandii byli zrozpaczeni i przywołali do siebie wiedźmę z pobliskiego lasu, aby pomogła im uleczyć syna. Wiedźma powiedz (...)

Zobacz pełny wpis »
  Książka       Niby zwyczajna, cienka i nudna,   Okładka szara i trochę brudna.   I bez obrazków, i bez koloru,   Nie w moim guście, nie według wzoru.       Znalazłam kiedyś biedną na strychu,   Zaczęłam czytać… Najpierw po cichu,   Potem ciut głośniej, nawet szlochałam, & (...)

Zobacz pełny wpis »
  Myszka wedrowniczka    Mała, szara myszka, co wszystkiego się bała Postanowiła, że po świecie będzie wędrowała. Zrobiła zapasy, plecak spakowała, Rodzinę uprzedziła i pomaszerowała!!!    Najpierw było ciężko, bo szła przez gęste lasy, Gdzie straciła wszystkie jedzenia zapasy. Trochę sama zjadła, resztę pogubiła, Zaraz p (...)

Zobacz pełny wpis »