Aniaikonie

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ania ...
Lokalizacja Bukowno
Główny blog 246810.blogi.pl »
Data urodzenia 2011-03-15
Wiek 13 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Aniaikonie o sobie:

Bardzo lubię zwierzęta, a najbardziej koty.
Mam 2 koty

Blogi zarządzane przez Aniaikonie


Najciekawsze wpisy Aniaikonie

Witam Was po długiej przerwie!🎉😁 Wraz z pojawieniem się mnie po długiej przerwie, pojawiają się WIELKIE zmiany. Oto one: 1. Wpisy będą się pojawiać co tydzień. 2. Będę pisała o... Moich kotach  Coś o mnie i moich kotach. Ja mam dwa koty: Kiteksa i Lię Wyżej Kiteks a na dole Lia 🐈😺  Kiteks urodził sięw 2019roku na początku wakacji, więc ma 3 lata. Lia urodziła się (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich.🙂🙃 Dostałam wiadomość żeby opisałam wszystkie rasy koni które znam, więc zacznę od koń zimnokrwistych. 1.) Koń Fryzyjski. Koń Fryzyjski występuje tylko w maści karej jednak dopuszczalna mała gwiazdka. Wysokość w kłębie: klacze co najmniej 150 cm. Ogiery 160cm , jednak przeważnie większe Koń ten pochodzi z Fryzji. 2.) Polski koń zimnokrwisty. Umaszczenie:cz (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak dostałam kota? Mojego kota dostałam na dzień dziecka w 20 19r. od moich rodziców. Mojego kota dzielę z rodzeństwem ( siostrą i bratem) dlatego wszystkie obowiązki nie „ spadają" na mnie, ale będę opowiadać jaka karmę dostaje, ile razy dziennie, jak ilość. Jak się nazywa i ile ma lat. Mój kot naprawdę nazywa się Nitka, ale okazało się że to kocur i wszyscy (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dobry wszystkim  Z tej strony jak wiecie Ania S.😁 Prosze was jeżeli tam ktoś w ogóle jest, piszcie komentarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo mi się to nie opłaca😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐       (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich!🐴 Mam taką prośbę. Możecie zostawiać 👍w górę gdy będziecie mnie śledzić? Proszę was 🤗 Pozdrawiam Anna Skuballa założycielka blogu 🙂🐴 (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich na moim blogu (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć z tej strony Ania na moim blogu morzecie zadawać mi pytania na temat koni 🐴🐎🐴🐎🐴🐎

Zobacz pełny wpis »
Proszę o zadawanie pytań 🙃🙂

Zobacz pełny wpis »