Ania-_

Profil blogerki.


ania-_

Informacje ogólne

Główny blog punktdzialania.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-12-10
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 58 dni temu

Najciekawsze wpisy Ania-_

05.09.2018    Premia - znaczenia: * dodatkowe wynagrodzenie pracownika, będące nagrodą za jego pracę * w niektórych grach: dodatkowe punkty lub inna nagroda za wykonanie zadania niebędącego celem gry. - Definicje z Wikipedii.        &n (...)

Zobacz pełny wpis »
13.08.2018    Regularnie, co tydzień, niektórzy tworzą listy „to do”. Ambitnie - powiemy. Spoglądam bliżej… Ludzie często w poniedziałkowym planie, mają głównie oczekiwanie na piątek, a wszystkiemu winna jest praca!    Cóż takiego nie pasuje? OJ Z autopsji:   Kiedy ten dzień się skończy? Znowu (...)

Zobacz pełny wpis »
 16.09.2018     "Teraz nie pora myśleć o tym, czego Ci brak. Lepiej pomyśl, co możesz zrobić z tym co masz” - Ernest Hemingway       Tym cytatem mogłabym zakończyć mój wpis. Jest trafnym podsumowaniem tego, czym chciałam się z Tobą podzielić. Pójdę pod prąd jednak i nie zmienię kolejności. Lubię być w (...)

Zobacz pełny wpis »
28.04.2019   Jak często masz wrażenie, że doba jest za krótka? Ile razy w tygodniu masz poczucie, że nie masz siły zająć się sprawami, zaplanowanymi w godzinach wieczornych? Czy zdarzyło Ci się myśleć o tym, że źle planujesz dzień, skoro brakuje Ci chronicznie czasu na wszystko? Ja też to znam! Syndrom niedoboru czasu jest charakterystyczny dla ludzi (...)

Zobacz pełny wpis »
25.02.2019 Któż z nas nie był nigdy sfrustrowany?       Któż nigdy nie powiedział, że ma już dość swojej pracy?  Któż z nas nie zna kogoś, kto mówi to już od bardzo dawna? Któż z nas się nie zastanawia, czemu  ten człowiek jeszcze tam pracuje? ,... a w jaki sposób my sobie radzimy (...)

Zobacz pełny wpis »
18.08.2018   Miałam zamiar tematycznie, napisać coś weekendowego, ale zmieniłam plany. Wszystko dlatego, że wczoraj dostałam CV. Poza tym akurat w tym samym czasie, „weszły mi w oczy” wpisy typu „szukam nowych wyzwań”   LinkedIn jest kopalnią pow. skarbów.   Zaczęło się od tego, że sprawdzając pocztę, znalazłam (...)

Zobacz pełny wpis »
22.12.2018 Za trzy dni będą Święta. Moje ulubione Święta - Bożego Narodzenia. Znowu będzie choinka, prezenty i bigos, który właśnie gotuję. Tak, to atrybuty Świąt i większość z nas nie wyobraża sobie bez nich tego czasu. Podobnie jak niemożliwe jest, by w Boże Narodzenie nie składać życzeń.   Ja życzyłabym sobie i Tobie, by Święta były (...)

Zobacz pełny wpis »
19.10.2018   Cel!     Każdy ma jakieś cele, mówimy. W pracy prócz własnego (niekoniecznie wypowiedzianego na głos), zwykle każdy z nas ma z góry narzucony cel, z którym się utożsamia - na głos  I tak sobie żyjemy z celami na ustach, bo to nie tylko pożądany w życiu, ale także modny temat.    Dla jasno (...)

Zobacz pełny wpis »
26.08.2018   Od dwudziestu kilku lat mam głowie pewien epizod, zasłyszany przez ścianę dialog. Matka zabroniła dziecku czegoś (nie pamiętam już czego) i na pytanie dziecka czemu ma tego nie robić, krzyknęła „Nie, bo nie!”.   To „wyczerpujące” uzasadnienie wraca do mnie i towarzyszy mi w różnych sytuacjach. Czasem w żartach (...)

Zobacz pełny wpis »
10.10.2018   Martin Luter King miał marzenie i to marzenie zmieniło Amerykę. Co się stało? "I have a dream" dało początek do wyznaczenia celów i w efekcie do zmian!   Codziennością dla nas jest praca z celami. Trudno sobie wyobrazić firmę, w której nie ma stawianych celów, nie ma planów działań i kolejnych małych krokó (...)

Zobacz pełny wpis »