Angel_tygrysica

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Natalia Nyka
Główny blog angel-tygrysica.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-02-05
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Angel_tygrysica

PFK CHWILE ULOTNE   Nie ufam nikomu Kocham tylko tych co na to zasłużyli Jeszcze nie szeleszczę kasą Tak jak klasą z winyli Więc nie przepuszczę żadnej chwili Gdyż żyję na kreskę W  każdą chwilkę wbijam szpilkę Jak pineskę w deskę Życie jem jak Milkę Bowiem wiem że jestem lśnieniem I okamgnieniem Że będę wspomnieniem Za pozwoleniem, sprawdź to Zanim scho (...)

Zobacz pełny wpis »
PFK GDYBY....   Gdybam gdyby to nie było na niby Gdybam gdyby to nie było na niby Gdyby, gdyby to nie było na niby   Gdyby świat cały Obrósł w niebieskie migdały Gdyby Magik był doskonały Gdyby podziały gdzieś się podziały Gdyby ryby głos też miały Kaktusy na dłoniach by wyrastały Gdyby po Ziemi stąpały ideały Biały byłby czarny A czarny biały Indywidual (...)

Zobacz pełny wpis »
To właśnie tu,przy tym rogu stałem kiedyś.Wysoki, chudy z podkrążonymi oczami i pokłótą ręką na maxa...chwiejnym krokiem wchodziłem co wieczór po obdrapanych schodach starej kamienicy we Wrocławiu. Co noc spałem w jakimś kącie pokoju, chociaż mieliśmy dwa łóżka-moje,Angeli i Kuby.Ten wracał albo ze mną albo późno w nocy.Czasem widziałem łzy Angeliki.Nie miałem normalnej rodziny,cho (...)

Zobacz pełny wpis »
Wklejam część mojej opowieści, bo nie wiem co już robić z tym blogiem... "Szkolne Mury"   Mati Jak zawsze staliśmy przy szkole czekając na koniec przerwy... Niektórzy za boiskiem stali z fajkami i gadali o nowych "laskach". Normalny szkolny widok...Zadzwonił dzwonek i cała rzesza ludzi wpadła do budy. Weszliśmy do 110-ej i usiedliśmy w ławkach. Facet od matmy jak co dzień w (...)

Zobacz pełny wpis »
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. (Antoine de Saint-Exupery)  Serce nigdy nie ma zmarszczek, ono ma blizny. (Colette Sidonie Gabrielle)  W miłości kobiety zawsze więcej dają niż otrzymują. (Ludwik Desnoyers)  Iluż ludzi wielbi miłość, a pogardza zakochanymi. (Jadwiga Rutkowska)  Każdy chciałby przeżyć miłość, ale ona (...)

Zobacz pełny wpis »
Kilka wierszy z mojej szuflady...może się spodobają...                 „Widzę cię...” Zamykam oczy widzę ciebie... Idę ulicą, widzę ciebie.                         &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Wracam po dość długiej przerwie. Dla zainteresowanych, przez ok. 2 miesiące nie miałam netu. nie za karę, tek poprostu znikł. Ale moja mama zrobiła z tym porządek :). Humorzaście zaczęta notka, ale ja czuję się dziwnie. Mam najwspanialszego faceta na ziemi i we wszechświecie (nie obraź się Sz. S. ;) ) mam powrót "obsesji" DBZ i ogólnie zajebiste kumpele. A jednak... a jednak nie c (...)

Zobacz pełny wpis »
wklejam, nawet jak się komuś nie podoba... mam prośbę, macie jakiś pomysł na dokonczenie tego?? ...Zaczęli się bić. Boże przyszedł jeszcze jeden! Co ja mam zrobić?!- Smok! Weź ją stąd!!! - Krzyknął Mati do nowo-przybyłego. Chłopak podniósł mnie z ziemi i zasłonił ramieniem, kiedy podszedł do niego jakiś typ ze scyzorykiem (trochę większym). "Smok" wyrwał mu nóż i zaczął bójkę. Poc (...)

Zobacz pełny wpis »
znowu zabujana...boże, wiem jak będzie...że nic nie wydzie... 13 a 16 lat...do tego on ma przecież kogoś innego...to tak boli, wiem że każdego, tylko że ja jestem taka pojebana kurwa i się przejmuje tak bardzo... nie wiem, może to ostatnia notka...nie umiem tego wytrzymać...moje serce, poprostu pękło               (...)

Zobacz pełny wpis »
Widzę Cię codziennie, codziennie patrzę na tą fotografię, życie Ci dało popalić, dało ci czas by się bezpiecznie oddalić, codzienne kłótnie, codzienny ból,to ten twój dół...serce widzi jak krzyczysz, choć ucho nie słyszy, miało być o mnie?a CHUJ ze mną, Ty ważniejszy, choć w tym momencie jeszcze bardziej ode mnie jebnięty...nie widzisz światła"wlazłem w drzwi z napisem BEZ WYJŚCIA" (...)

Zobacz pełny wpis »