Angel_of_death

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Iza Wydra
Lokalizacja Warszawa
Główny blog angel-of-death.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Angel_of_death

Najciekawsze wpisy Angel_of_death

Zacznę od tego, że nie jestem nowicjuszką w prowadzeniu blogów. Na tej stronie mialam rok temu kilka pamiętników, w których bylo ledwie po kilka wpisów. Na innych serwerach również. Pisalam..a za jakiś czas to kasowalam. Nie wiem czemu..jakoś tak poprostu. Jednakże gdy dziś po roku czasu obejrzalam starego bloga, ogarnęla mnie fala wspomnień.  12 mies (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam wlasnego bloga...to już nie pierwszy mój blog, ale ten będzie zupelnie anonimowy-żaden z moich znajomych nie powinien się o nim dowiedzieć.. Na początku należy się przedstawić a więc:  * mam kilkanaście lat *moje imię jest dość rzadko spotykane *mieszkam w najwspanialszym mieście w naszym kraju *mam wspanialego ojca, którego bardzo kocham *jak każdy (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak widać zalożylam bloga :) Jak na razie dobrze dziala i oby tak pozostalo. To już nie pierwszy mój blog tylko, że w poprzednim coś mi się schrzanilo i nie moglam go prowadzić. W pierwszym wpisie większość osób się przedstawia, ale ja nie napiszę nic o sobie, ponieważ chcialabym aby ten blog byl jak najbardziej anonimowy. Black_Witch (...)

Zobacz pełny wpis »