Andziaxx14

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bydgoszcz
Główny blog rzeczywistosc-swiata.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-07-18
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność 40 dni temu

Najciekawsze wpisy Andziaxx14

Czy idąc miastem, mijamy częściej ludzi uśmiechniętych czy ponurych? Wszędzie zabiegani, pochmurni czy bez wyrazu. Gdy pojawi się choćby jedna osoba ze szczerym uśmiechem na twarzy, wszyscy spoglądają na nią, jakby coś z tą osobą było nie w porządku. Czy ludzie boją się chodzić  z choć lekkim uśmiechem? A może boją się złej oceny (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy dzień jest dla nas walką. To przed czym stajemy, jest naszym kluczowym starciem, w którym musimy dać z siebie tyle ile możemy. Każdy kolejny dzień daje nam wiele nowych wyzwań. Grunt w tym, by się nie poddawać. Nie możemy przed czymś uciekać, bo w końcu nas dopadnie, czy tego chcemy czy nie. Trzeba stanąc twarzą w twarz z życ (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdego dnia, mijamy ludzi ślepo zapatrzonych w telefony. Co się dzieje z tym światem? Rozmowa twarzą w twarz, dlaczego tak teraz tego unikamy? Dlaczego zwykła komunikacja w rzeczywistym świecie stała się tak trudna? To prawda, technologia powinna ułatwiać nam życie, lecz nie zastępować. Gdy tylko mamy chwilę wolnego czasu, zamiast wykorzystać to, na spotkanie (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiele osób mówi, że jesień to najsmutniejsza pora roku. Każda pora roku może być smutna, nawet słoneczne lato, gdy spędza się je samemu. Tak naprawdę, życie jest o wiele weselsze i każde chwile jest szczęśliwsze, gdy spędza się je z dobrymi ludźmi. W towarzystwie w którym możemy być sobą, nie musimy nikogo udawać. To cudowne gdy ktoś akce (...)

Zobacz pełny wpis »
Coś się kończy a coś się zaczyna. Żeby coś mogło sie rozpocząć, musimy zamknąc pewne sprawy na dobre. Nie ma co żałować, że czasu nie można cofnąć, że pewnych rzeczy nie możemy przeżyć po raz drugi. Jesteśmy nikim bez wspomnień. Dobrze jest, przypomnieć sobie dobre czy te złe momenty, ale tylko na chwilę. Jest to czas przeszły a dłuższe zatracanie si (...)

Zobacz pełny wpis »
  Witam. Nazywam się Angelika. Jestem w liceum na profilu humanistycznym. Interesuję się psychologią, fotografią.Piszę wiersze, a także gram w siatkówkę.  Rzeczywistość świata, jest blogiem w którym będę przedstawiała swój sposób postrzegania świata. Chcę aby każdy wpis dodany tutaj, ukazał prawdziwy, rzeczywisty (...)

Zobacz pełny wpis »
To, z jakiej patrzymy perspektywy na coś, może wydawać się w rzeczywistości nieistotne, a jednak jest całkowicie na odwrót. Gdy patrzymy na coś z bliska, mamy wrażenie, że jesteśmy w stanie zobaczyć lepiej niektóre rzeczy, lecz również spoglądając z oddali możemy zauważyć niesamowity krajobraz, który wywrze na nas ogromne wrażenie, na (...)

Zobacz pełny wpis »
Często Ci, z którymi mamy bliższe relacje, oddziałowują na nas, a my nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. W tych czasach, piękne jest móc spotkać się z przyjaciółmi twarzą w twarz. Od razu lepiej żyje się z myslą, że mamy się do kogo odezwać, czy wygadać gdy mamy natłok myśli lub emocji. Trzeba doceniać to, co się ma lub kogo się ma, bo (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdego dnia, stoimy nad przepaścią chociażby naszych myśli, a każdy dzień, przynosi nam nowe sytuacje z których musimy jakoś wybrnąć. Patrzymy w dół jakbyśmy mieli tylko jedną drogę bez wyjścia. Musimy wiedzieć, że ze wszystkim można sobie poradzić. Trzeba tylko chcieć. Zawsze możemy natrudzić się i zbudować most, by przejść nad przepaści (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdy spoglądamy na coś z dołu, uważamy, że to jest nieprawdopodobnie wielkie. Tak naprawdę, coś jest ogromne na pierwszy rzut oka, ale patrząc dłużej, jesteśmy w stanie zauważyć, że to tylko pozory. Może być coś wielkiego, lecz to nie znaczy, że jest niemożliwe do pokonania. Każdą przeszkodę możemy pokonać. Nie patrzmy na wszystko od jak najgorszej perspekt (...)

Zobacz pełny wpis »