Andzia7644

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog awer.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-10-12
Wiek 47 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Andzia7644

Jak wiele trzeba poświęcić, i czy na pewno trzeba coś poświęcać. To taka obsesja ,dążenie do doskonałości, a przecież ludzie nie są doskonali, a więc i ja też nie jestem. Czasem sobie myślę, że na świecie jest gdzieś człowiek, który będzie mnie akceptował, a po chwili to nie możliwe, jestem tak pokręcona. Wiele włożyłam w ten związek, ale chyba tak mi się tylko wydaje, bo ja (...)

Zobacz pełny wpis »
Chyba wieczorem najbardziej odczuwam brak rozmowy.On zabrał mi wiarę w siebie i coś co uważałam za spokojną przystań. Wiesz ja nawet nie bardzo tęsknię za nim jak za człowiekiem, bardziej chyba za ty co budowałam. Chociaż przecież wiedziałam, że to nic na zawsze, nie wiem czy oszukuję sama siebie, moja wyobraźnia podsuwa mi obrazy , których nie chcę widzieć. Zastanawiam się (...)

Zobacz pełny wpis »
Opowiadam ci swoje odczucia i wiem, jak bardzo jest to jednostronne, ale wybacz, muszę i chcę to z siebie wyrzucić chyba po to, aby zrobić krok naprzód. Bardzo często wracając z pracy w środku nocy, przekonywałam siebie, iż moje życie z nim jest dobre, tylko dlaczego musiałam, przekonywać sama siebie. Ten czas z nim był pełen sprzeczności, a jednak gdzieś w głębi chciałam z (...)

Zobacz pełny wpis »
Czasami nachodzą mnie wspomnienia, w takich nic nieznaczących chwilach. Kiedy wieszam pranie albo robię obiad, wraca do mnie to już zamknięte życie. Chwila słabości i łzy w oczach, zaklinanie rzeczywistości, aby nikt ich nie odgadł. Wiesz ja chyba w jakiś niezrozumiały sposób, go kochałam. A może tylko się do niego przyzwyczaiłam, bo przecież wierzyłam, iż jest coś między na (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś do ciebie wracam, po długim czasie.Wierzyłam jednak w  ułudę w moim życiu. Jeszcze nie czas, aby ci o tym opowiadać, muszę to sobie poukładać. Zbyt wiele jest we mnie emocji, żalu, ciągle nie mogę zrozumieć prostego "dlaczego"? Wiem, często coś się kończy, tylko ja tego nie widziałam, wierzyłam słowom, ignorowałam sygnały, czy jeżeli wolisz to przeczucia. Leciałam jak ćma (...)

Zobacz pełny wpis »