Andromeda1

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Szczekociny
Główny blog mlodziezowypokoj.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-09-11
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Andromeda1

Dla młodzieży najbardziej popularne są łóżka ramowe, czyli takie, w które wkłada się materac. Moim zdaniem dużo bardziej praktyczne, niż na przykład ogromne łóżka kontynentalne, które najczęściej widać na zachodzie.  Jaki wybrac model dla naszego nastolatka, a raczej powinnam zapytać, jaki sobie wybierze :) Oczywiście dla nas (...)

Zobacz pełny wpis »
O ile pianki są jak najbardziej wskazane w przypadku materaców dla nastolatków i dzieci (jeśli oczywiście są dobrej jakości i atestowane), to jednak sporo wątpliwości i niepewności pojawia się pośród rodziców, kiedy dzieciom proponuje się materace termoelastyczne. Na stronie mocsnu.com.pl znalazlam ich całkiem sporo i postanowiłam im przy (...)

Zobacz pełny wpis »
Czyli taki moment, w którym zaczyna nabierać samodzielności :) Wielu rodziców zastanawia się, jak można dziecku ułatwić taką zmianę, ja jednak chciałabym się dzisiaj skupić bardziej na praktycznych elementach, czyli na tym, co może nam się w takiej chwili przydać. Pierwszą rzeczą jest oczywiście samo łóżeczko. Wybór jest dzisiaj (...)

Zobacz pełny wpis »
Mój szablon celowo jest taki szary i ciemny. Myślę, że stworzy świetny kontrast dla wielu kolorowych elementów, które obecnie pojawiają się w pokojach nastolatków. Mocne barwy, odważne i czasami nietypowe dodatki. To wszystko sprawia, że chce się w takim miejscu mieszkać. Dobrze jest pozwolić dziecku czy nastolatkowi decydować o jak na (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy rodzic ma na pewno swoją własną wizję tego, jak powinien wyglądać idealny pokój nastolatka. Delikatne kolory, biel, czysto, wszystko ładnie poukładane. Żadnych gaci na biurku, śmierdzących butów pod łóżkiem czy stosów talerzy, na których mnoży się ebola. Marzenia swoją drogą, rzeczywistość swoją. Jeśli pokój w (...)

Zobacz pełny wpis »
Coraz częściej przestajemy zwracać uwagę na rytuały, mamy skłonność do życia w chaosie, a maluchy (wbrew pozorom) uwielbiają porządek i powtarzalność. Zwłaszcza, jeśli chodzi o sen. Nie może dziwić rozdrażenienie kilkulatka, jeśli malec chodzi spać o różnych godzinach, a jego zegar biologiczny szaleje. Rytuały są bardzo ważne dla dzieci, ale też b (...)

Zobacz pełny wpis »
Wszytko zależy oczywiście od tego, w jakim wieku jest nasze dziecko.  Pomijam maluszki, które jeszcze śpią w swoich łóżeczkach, choć i tutaj może się znaleźć bardzo praktyczne rozwiązanie. W kilku sklepach, niestety nie poslkich, widziałam swietne modele, z których usuwa się jedną ściankę i zamiast tego wkłada małą krótką (...)

Zobacz pełny wpis »
Mniej mamy dzisiaj uczuleń na chemikalia - chyba poprawiły się standardy. Nadal jednak całkiem sporo jest uczuleń na roztocza. To spory problem, zwłaszcza, że nie ma tak naprawdę skutecznej terapii, a najlepszym sposobem jest po prostu częste sprzątanie. Gdzie w pokoju dziecka kryją się roztocza ? Często są to miejsca, o których byśmy nawet nie pomyśleli. (...)

Zobacz pełny wpis »