Andreasnatec

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sułkowice
Główny blog inter-floor.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-03-03
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Andreasnatec

W tym przypadku estetyka preferowana przez właścicieli domów lub mieszkańców nie jest zagrożona, ponieważ można je łatwo osiągnąć. Kafelek porusza się dość łatwo, a plan obszaru można zmienić według własnych upodobań. W latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych wysokie podłogi wejściowe stały się ważne jako sposób pracy z systemami komputerowymi IBM, kt&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
W wielu zakładach produkcyjnych nie przywiązuje się wagi do podłóg na hali produkcyjnej. Biuro powinno prezentować się jak najporządniej jako wizytówka firmy i tam nawet podłoga jest idealna, ale w fabryce podłogi są bardzo często uważane za element niewielkiej wagi. Aczkolwiek byle jaka posadzka szybko się zużywa i potrzebuje renowacji. Naprawienie posadzki w fabryce (...)

Zobacz pełny wpis »
Ważnym elementem w domu są nie jedynie mury, ale także podłogi i posadzki. Teoretycznie mało ważny element a w niejednym domu to właśnie podłoga spełnia funkcję elementu ozdobnego. https://inter-floor.com/ W prawie każdym domu można odszukać taras, garaż lub balkon. Sporo osób za doskonałą posadzkę w takich miejscach uważa zwyczajną standardową wylewkę betonową. Aczkolwiek (...)

Zobacz pełny wpis »
Projekt parteruCopyright © 2020 Ceramic House, s.r.o. - wszystkie materiały audiowizualne, wizualne i tekstowe są własnością firmy, ich wykorzystanie jest możliwe tylko za uprzednią zgodą. Plan piętra trzypiętrowego domu na parterze ma formę litery L. Oprócz możliwości pokoju trzyosobowego mamy nawet pokój z 4 łóżkami lub pokój trzyosobowy z miejsce (...)

Zobacz pełny wpis »