Andraz

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Limanowa
Główny blog wierszowe.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-04-01
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 31 dni temu

Najciekawsze wpisy Andraz

Nasza, w tym moja klęskaWybory matołów plusParafialnie zwycięskaInflacja i ani ruszJedna trzecia przepadłoDziesięć złoty, to siedemPłać za energię, jadłoTelewizja jest jademUtrwalana nienawiśćNauka płaskiej ZiemiInteligencji zawiśćKler i partia odmieni?Zbieraj chrust, ociepl mchemWyrzeknij się euro - zaborcyOpatrzność masz pod mnichemUkradnij u przedsiębiorcyPotrzeba jest na (...)

Zobacz pełny wpis »
  Jak ja was wszystkich nienawidzę, jakże wami się brzydzę bo wyście nie są dobrzy ludzie, żyjecie w obłudzie wiecznym zakłamaniu porządnych kudzi okłamywaniu i to wam nie przeszkadza, oszukiwać głupiego Mariana choć wiecie że tak nie wypada, gdyż sumienie tego zabrania Wy jednak wkorzystujecie jego ciężką sytuacje życiową, to że rozwiódł się że złą żoną (...)

Zobacz pełny wpis »
Xiaomi mój smarfonie! Jesteś dla mnie łącznikiem ze światem! Tyś mym mobilnym kamratem. Niezależnie czy jestem rozradowany, czy przeżywam trwogę zawsze i wszędzie polegać na twym ustrojstwie mogę. Dzięki Tobie rozmawiam i SMS-uje a w ramach rewanżu codziennie cię ładuje. Ty jesteś moim katharsis na wszelaką nudę, grając na twoich aplikacjach nie popadam w egzystencj (...)

Zobacz pełny wpis »
zbiegają się ludziska, aż im z pach pot ściska zginają się tak zwani twardziele, co zwietrzyli nadzieję na wielkie rządzenie, które złagodziłyby cierpienia ich matek, sióstr, dzieci, dziadków i etc bo cholera po co są władza i pieniądze? po to by załagodzić rządze tych ludzi, którzy się trudzą i swe niepochamowane pragnienia studzą nad malt (...)

Zobacz pełny wpis »
to taka zamodlona subkultura brudnych, śmierdzących Hajemnaennele* takich zacofanych, potocznie zwulgaryzowanych delikwentów przegranych, wyklętych i rozerwanych pomiędzy więkuistą przyszłość a upadłe dziś   żyją w walących ruderach pogodzeni ze swoją nędzną teraźniejszością błągalnie się modląc czekają na wieczne zbawienie, które nigdy nie nastąpi (...)

Zobacz pełny wpis »
w tym epidemicznym stanie to z rozrywek nam zostanie by się zgwizdać na spotkanie i nabluzgać dobrej zmianie… (...)

Zobacz pełny wpis »