Anastazjam

Profil blogerki.


anastazjam

Informacje ogólne

Lokalizacja Panningen
Główny blog anastazjam.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-11-18
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 190 dni temu

Najciekawsze wpisy Anastazjam

... Po dniach ciszy która wywolałaś nadszedł dzień w ktorym trzeba było się zobaczyć spojrzeć sobie w oczy . Strach czy może przerazenie ta cholerna niepewność pytanie w głowiie ,,Jak to będzie? Co się zaraz stanie ? ''. Czas się wydłużal ponad normę , siedzisz na ławce odpalajac papierosa za papierosem . Towarzyszy Ci strach, smutek i ta  cholerna ni (...)

Zobacz pełny wpis »
 Zyjemy w czasach w których nie ważny jest człowiek , nie jest ważne co czujemy , zatracamy sie w pogoni za niczym tak naprawde . Bo co za znaczenie ma pieniadz gdy  np zdrowie nie to  co za znaczenie ma w jakim domu mieszkasz kiedy sa ludzie którzy nie maja gdzie mieszkac co ma za znaczenie posiadania  super auta gdy tak naprawde oprócz& (...)

Zobacz pełny wpis »
... chlopak okolo 1,80m wzrostu , brazowe oczy , czarne wlosy, palce pianisty, jego dłonie delikatne jak piórko  jest jak narkotyk , gdy raz  poczujesz na sobie jego dłonie będziesz chciec  wiecej i wiecej zarazem delikatny a jednocześnie kied jesteś w jego objęciach  czujesz bezpieczeństwo czujesz ze to On . Nikt tak nie potrafi przytulić . Jego (...)

Zobacz pełny wpis »
Takich mężczyzn juz nie ma ?  Czy sa juz tylko faceci ? Duze dzieci płuci męskiej ? Myślałam ,ze nie ma takich mężczyzn , jednak okazało się że jest taki Mężczyzna . Męzczyzna przez duże M .    (...)

Zobacz pełny wpis »