Anastazia1985

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog enchant.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-12-16
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 48 dni temu

Najciekawsze wpisy Anastazia1985

Każdy z nas nosi w sobie pewien obraz Jezusa , takim odbiciem jest ewangelia świętego Marka. Sw. Marek pomija narodzenie Jezusa tak jakby nie miało to dla niego znaczenia. Swoją ewangelie rozpoczyna od opisu Jana Chrzciciela Bowiem tylko świety Marek gdy chce opisać działalnośc Jezus używa opisów ziemi " cała judzka kraina " Czytając opis Jana chrzciciela można (...)

Zobacz pełny wpis »
Nastała ciemna ponura listopadowa noc, wydawało się że jedna godzina trwa kilka miesięcy . Paryż nie wydawał się tak piekny jak zawsze. Honariusz spacerujacy ulicą nie interesował się ani gmachami ani ulicami. Cała jego uwagę skupiali ludzie a w szczególności ci co zamieszkiwali Pensjonat Vauger oraz Pałac Arystokracji  w dzielnicy Saint - German wydawał (...)

Zobacz pełny wpis »
W pierwszej chwili Criss odniósł wrażenie , że stoi przed nim ktoś , kto zbłąkał się tutaj ze stron eksluzywnego magazynu dla dystyngowanych dzentelmenów Barrington był olśniewający : od nieskazitelnie ostrzyżonych włosów po lśniące czubki śnieżno brązowych butów, który głęboki trwały blask mógł być uzyskany jednynie (...)

Zobacz pełny wpis »
    Bedac przy tobie gdy wschodzi slonce czuje sie jakby                                                    &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
  Czy mógłby pan mi przybliżyć swoją historię co nie co ? Nie wiem czy ta historia się panu spodoba mój ojciec był marynarzem znikł gdy miałem 15 lat. Matka uciełkła z Mediolanu z młodym tenorem. Crisee wychowywał się w towarzystwie innych chłopców którzy rodzice wiedli wędrowny żywot . No tak – Barrington sknoł głową &nd (...)

Zobacz pełny wpis »
         W piękny wiosenny poranek kiedy słońce lizało wapienne szczyty gór , z szosy rostaczały się wspaniałe widoki Crise był w doskonałym nastroju . Delektujac się widokiem , w takie dni kiedy słońce świeci a poczta nie przynosi rachunków w duchu naiwnie powtrzał sobie że pogorszenie jego sytuacji finansow (...)

Zobacz pełny wpis »
          "Kto chce zrozumieć poemat musi pojechać do kraju poematu , kto chce zrozumieć poetę musi pojechać do krajów poety. Możemy przypuszczać że z takim zamysłem Adam Mickiewicz rozpoczoł podróż na Krym. Stepy akarameńskie powstały dużo wcześniej pod wpływem wyprawy do Akaramenu.       &n (...)

Zobacz pełny wpis »
JAK STWORZYĆ TEKST ? By tekst stworzyć, niepotrzebne jest natchnienie et cetera I zbyteczna jest znajomość światłych ksiąg i pięknych sztuk , Byle paczka ekstra mocnych , takich mocnych jak cholera, Byle brzydki wierny kundel, który zasnął u twych nóg . By tekst stworzyć , niepotrzebne kaloryczne odżywianie Ani biurko , które świeżą politur (...)

Zobacz pełny wpis »
http://old.swanna.pl/prw/ziemia_sw/betania/betania12.jpg    Śmierć bliskiej osoby potrafi zmienić całe życie, życie przestaje być szansą zmienia się w porażkę. Odkrycie piękna jest wtedy bardzo trudne a życie jest pięknem. Smierć potrafi tak nam przesłonić oczy że życie przestaje być bogactwem. Właśnie przed taką sytuacją staneła Marta i Maria. (...)

Zobacz pełny wpis »
Taras wciąż jeszcze skąpany był wieczornym słońcu , którego ostanie promienie kładły się złotą poświatą na ścianach salonu. Crise przejrzał kolekcje płyt gospodarza , głównie muzyke operową , zastanawiając się mimo chodem , czy któryś z churów nie śpiewa przypakiem jego matka  i zdecydował się na wybór arii Mirelli Fre (...)

Zobacz pełny wpis »