Anamas

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Aneta Masłowska
Lokalizacja Świdnica
Główny blog anamas.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 49 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Anamas

Najciekawsze wpisy Anamas

JuTrO ZnOwU SzKoLa I nIe TyLkO!!! znowu lekcje i odrabianie lekcyji,śniadanko drugie,pićko na Wuef aaaa... znowu trzeba sobie wkuwać encykloedie do glowy...                 Jestem fanką Eweliny z IDOLA  jak chcecie to komentujcie moją note i coś o niej czyli  o Ewelinie!!!      (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć wam! to mój nowy blog i teraz napisze pierwszą notkę...   Dzisiaj na początek tego dnia z polskiego dostalam piąteczkę i to zasużoną.Po szkole jak zwykle peno zadań domowych z polskiego,matematyki,przyrody noi oczywiście z anglika.                      &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
HEJ  WITAM!  DZIASIAJ  ZALOŻYAM  PANA  BLOGA  I CODZIENNIE  BĘDĘ  WAM  PISALA  NOTATKĘ  Z  JAKIEGOŚ  DNIA!!! O.K. TO JEST PIERWSZA: DZISIAJ CHYBA 2 GODZINY BEZ PRZERWY CZYTALAM KSIĄŻKE PT: KLAMCZUCHA FAJNA NAWET.SPOTKALAM DWIE KOLEŻANKI ZE SZKOLY A SZCZEGÓLOWO Z KLASY NA ROWERACH I TROCHE SOBIE POGADALYSMY A (...)

Zobacz pełny wpis »
Zawsze tak jest że jak sie jest w szkole to sie chce żeby byy wakacje,a jak są wakacje to się chce żeby bya szkola (...)

Zobacz pełny wpis »
CHYBA SIĘ ODĄCZE OD BLOGA BO MAM JUŻ PAMIĘTNIK NA BRAVO.PL A W BLOGU MAM TRZY DNI NIE ZAPELNIONE!!!PAPA (...)

Zobacz pełny wpis »
Serdecznie zapraszam do kafejki internetowej w Świdnicy przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 6/8 (...)

Zobacz pełny wpis »
Co za dzień mój brachol mia kleszcza w nodze a ja jestem śpiąca i dzisiaj mama kupia nutelle i wżarlam zaly sloik   (...)

Zobacz pełny wpis »