Ana.stazja

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Anna Kondrat
Lokalizacja Sosnowiec
Główny blog anastazja.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ana.stazja

Stojąc przed lustrem próbowała wyprostować swoje niesforne loki. Dziś nawet włosy nie dawały się ujarzmić tak jakby żyły własnym życiem. Spojrzała w lustro i zaczęła wspominać swoje życie, które tak bardzo się zmieniło a przecież nie tak miało być. O tej porze powinna być żoną mężczyzny którego tak kochała. Co się stało co się zmieniło. Do dziś nie jest tego pewna. To była chwila, (...)

Zobacz pełny wpis »
Na Andrzejki pojechałam do Karkowa...było to rok temu. Moje kochanie (tak nazywam przyjaciółkę) przygotowała niespodziankę na ten dzień a mianowicie zapisała nas do wróżki. Z pewną dozą niepewności udałyśmy się na wcześniej umówione spotkanie. Nigdy nie chodziłam do wróżki...nie wiem czy w to wierze choć w moim życiu nie brak magii ale o tym może kiedy indziej. Wiecie co mi po (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś jest pierwszy dzień istnienia mojego Blogu...Nie wiem po co go zakładam, może dlatego że ostatnio nie mogę się wygadać a może po prostu z czystego próżniactwa. No ale może od początku...ostatnio moje życie nie jest moje. wszystko zaczęło się od...właśnie od internetu. Zgubna technika bez której żyć nie umiemy. Tak więc jak już wspomniałam zaczęło się od internetu z nudów w pr (...)

Zobacz pełny wpis »
  Sała na srodkusupermarketu. Ludzie przechodzili obok niej, rozmawiali, byli podnieceni. Jednak Ona ich nie zauważała. Patrzyła nieruchomo w jeden punkt. Podązając za jej wzrokiem mozna było ujrzec mężczyzne usmiechającego sie do pięknej blondynki. Jej serce zamarło z trudem łapała oddech...a każdy wdech sprawiał jej fizyczny ból. W głowie huczało tysiąc myśli. Jedyne co wid (...)

Zobacz pełny wpis »