Ametystowy_sad

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Dominika Wrzeszcz
Główny blog ametystowy-sad.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-07-19
Wiek 45 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ametystowy_sad

tak cięzko. słowa jak kamienie wydłubuję z gardła. ostra krawędzie ranią mój język. nie mogę.. nie mogę dać się ponieść slowam, marzeniom pragnieniom... tak pragnę usłyszeć Twój głos... tak pragnę powiedzieć Tobie że tęsknię... że kocham że jestem że jest mi cięzko. tak cholernie cięzko. ze to pieprzone zycie ułożyło się tak.. że czas ni (...)

Zobacz pełny wpis »
cięzko cięzko to mało powiedziane myślałam że porozmawiam dziś z Tobą nie, nie uda się tym razem. słucham sobie cichutko radia. Twojego radia. uradowana że mogę słyszeć Twój głos. po cichu słucham. karmię się Twoim głosem. tak za nim tęsknię   w domu... spokój. względny. niepokój gdy podchodzę do komputera po co jak długo co będziesz rob (...)

Zobacz pełny wpis »
only time will tell us   czas c z a s   mam czas   spokojne pewne sekundy, inuty, godziny, dni, miesiące, lata   nie goni nic nie spieszy nic   kolekcjonuję szczęście- kropelka po kropelce....   pewność....     (...)

Zobacz pełny wpis »
to podróż w głąb mnie samej dla mnie nie dla Was. opowieść o ironii losu i o moich uczuciach, dławią mnie. duszę się. brakuje mi powietrza łkam bezgłośnie nocami. nie mam już łez ma mtylko flashbacki   i świadomość Ciebie kochany.. tak bliską a tak niemozliwą. (...)

Zobacz pełny wpis »
  (...)

Zobacz pełny wpis »