Amelka90

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Karolina Kurczyńska
Lokalizacja Kłobuck
Główny blog amelka90.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Amelka90

Nigdy nie zapomne ostatniej imprezy. Było cudownie. Niektórych rzeczy nie pamiętam bo zaliczyłam zgon. Podobno przytulałam się z kolegą w którym się bujam. Nie chce mówić jego imienia i nazwiska bo jest on bardzo znany.  Ostatnio ściełam włosy i się na mnie obraził. Na całe szczęście kiedyś mi pożyczył bluzę i do tej pory jest u mnie w domu. Jak ona ślicznie pachnie. A te jego (...)

Zobacz pełny wpis »
tAK SOBIE WAŚNIE SIEDZE I NIC NIE ROBIE TYLKO STUKAM W TĄ SZARĄ KLAWIATURĘ. NUDY. NIEDAWNO WRÓCIAM ZE SZKOŁY. GADAŁAM DZISIAJ Z MOIM UKOCHANYM. ALE I TAK ON NIE PRZEJAWIA CZEGOŚ CO MOGŁA BYM WZIĄŚĆ ZA OZNAKI JEGO MIOŚCI DO MNIE. ROZMAWIA ZE MNĄ JAK Z KAŻDĄ. OCZYWIŚCIE OPRÓCZ TEJ JEGO PAULINKI. ONA GO WYKORZYSTUJE BO ON ZAWSZE JEST NA JEJ POSYKI. PRÓBOWAŁAM ZROBIĆ TAK SAMO JAK ONA A (...)

Zobacz pełny wpis »
waśnie siedze przed monitorem komputera w szkole. Mam teraz informatyke. Za chwile będzie dzwonek i będzie matematyka z pojebaną babą. obok mnie siedzi koleżanka i sobie z nią rozmawiam jako chopak. jestem zdenerwowana bo mnie nie chcieli wypuścić ze szkoy bo powiedzieli że pewnie ide na targowice zapalić. To miaa być prawda ale im powiedziaam że nie pale. Kurde al ejestem za. dlat (...)

Zobacz pełny wpis »
Najpierw chciałam napisać coś o moim ukochanym. Dzisiaj dał mi bluze. myślałam że umre ze szczęścia. później byliśmy za garażami ja, magda on i kilku innych chłopaków. a później ktoś mi się zpytał czy ja z nim chodze bo to tak wygląda on chodzi w mojej bluzie. Dzisiaj o 12 w nocy wyjeżdżam nad morze. dzisiaj już mam noc zarwaną. teraz piszę zdomu. kończe bo musze się zapakować &nb

Zobacz pełny wpis »