Ameliamichowska

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog techsonic.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-07-01
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 268 dni temu

Najciekawsze wpisy Ameliamichowska

Już od wielu lat inwentorzy myśleli nad wycofywaniem z rynku telefonicznego szerokich ramek.W 2018 roku ostatecznie pożegnano się z telefonami posiadającymi szerokie ramki. Najbardziej popularnymi z tych telefonów są m.in. Samsung, LG, OnePlus, Huawei itd. Trend z tak  zwaną ,,bezramkowościął " zapoczątkował zapewne wszystkim dobrze znany iPhone x. Moim zdan (...)

Zobacz pełny wpis »
W tym roku minęło dokładnie 10 lat od pierwszej wersji Minecrafta jaka wyszła na światło dzienne.Mimo ,że Minecraft ostatnimi laty zaczął tracić swą popularność i jego zainteresowanie było głównie wśród dzieci to na 10 urodziny zaczął spowrotem wzbudzać spore zainteresowanie nie tylko u dzieci ale i młodzieży jak i osób starszych. Możemy z (...)

Zobacz pełny wpis »
Intel podczas targów Computex w 2019 r. zaprezentował coś całkiem nowego i nigdy dotąd niespotykanego.Nowy touchpad ,który działa przy zamkniętym urządzeniu z pewnością zrobił na wszystkich furrorę.Nowy pomysł powstał w ramach preojektu komputera przyszłości. W projekt wchodzi również kilka innowacyjnych rozwiązań np. gładzik ,który zo (...)

Zobacz pełny wpis »
Jedną z najnowszych technologii o jakiej istnieniu się ostatnio dowiedziałam jest Blockchain.Ta niezwykła technologia polega na umożliwianiu zapisywania danych w węzłach kopiowanych i rozpraszanych po tysiącach komputerów na całym świecie.Informacje dostępne przez Blockchain są doskonale chronione przed osobami, które nie powinny uzyskać do nich dostępu. (...)

Zobacz pełny wpis »