Ameliadan2001

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Głogów
Główny blog wwwyoungsingerscontestpoland.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-03-11
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ameliadan2001

Wywiad petarda nie istn...A jednak istnieje. Czekaliście na to. Prezentujemy pierwszy wywiad z Kamilą Halicką, polską reprezentantką w konkursie Young Singers Contest 2021! Przypominamy, że konkurs obędzie się w formie online (to jest już pewne) dnia 21 listopada 2021 i na razie 16 państw znajduje się w stawce konkursu, chociaż ma się zmienić liczba kraj&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
W dzisiejszym wpisie opowiemy wam o miasteczku, gdzie mieszka 18-letnia Kamila Halicka, reprezentantka Polski na Young Singers Contest 2021 - konkursie wokalnym online. Miasteczko, w którym obecnie mieszka Kamila zwie się Kłodzko. To miasteczko położone w województwie dolnośląskim. Pokażemy wam najważniejsze miejsca do zobaczenia w Kłodzku. Małe miast (...)

Zobacz pełny wpis »
Do konkursu Young Singers Contest 2021 co prawda wiele czasu. W marcu 2021 pomyślnie wybrano pierwszego uczestnika z Włoch. Polski reprezentant zostanie ujawniony 11 sierpnia 2021. Piosenki muszą zostać zaśpiewane w 1 języku, i mają być bez przekleństw. Jednak coraz większe pytanie zadaje sobie ekipa Young Singers Contest: jak zostanie zorganizowany konkurs? Na jakie wa (...)

Zobacz pełny wpis »
W 2021 pojawi się konkurs, w którym młodzi, utalentowani wokaliści zaśpiewają swoje autorskie piosenki. Ekipa Young Singers Contest wraz ze stażystką Amelią Dankowską będzie odpowiedzialna za konkurs, i wybór reprezentantów. Do rywalizacji stanie 16 państw, co dowiedzieliśmy się ze wstępnych doniesień. Konkurs ma się odbyć w formie online, ze względu (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj pierwszy sierpnia. Dla wielu Polaków to ważny dzień. Głównie chodzi o rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. To była nasza ostatnia szansa na pokonanie Niemców, i wyzwolenie Ojczyzny. Po wielu krwawych walkach nie udało się pokonać nieprzyjaciół, ale duch patriotyzmu został w powstańcach, którzy nie zamierzali zostawić stolicy samej, (...)

Zobacz pełny wpis »
Przygotowania do konkursu online trwają, ale..z lekkim opóźnieniem. Pierwszy mały problem pojawił się pod koniec lutego, kiedy Amelia napisała na Messengerze do Ruslana Aslanov, który według niej mógłby reprezentować Białoruś na Young Singers Contest 2021 (i ten kraj na szczęście nie zostanie zdyskfalifikowany z konkursu przez ekipę Young Singers Contest). Ni (...)

Zobacz pełny wpis »
Koniec oczekiwania. Doszliśmy do tej magicznej daty. Na kalendarzu mamy 11 sierpnia 2021, a to oznacza tylko jedno: czas poznać polskiego reprezentanta, a właściwie reprezentantkę. Jest nam miło ogłosić, że na Young Singers Contest 2021 Polskę będzie reprezentować 18-letnia Kamila Halicka z Kłodzka (woj. dolnośląskie).Piosenka musi być zaśpiewana w języku polskim, lub w ang (...)

Zobacz pełny wpis »
Zespół dziennikarzy z ekipy Young Singers Contest prężnie działa w przygotowaniach do konkursu. Właśnie zdecydowali, jaki wariant będzie odpowiedni dla wszystkich 11 uczestników. Nie chodzi nam o Deltę czy brytyjski wariant. I tu możecie się rozczarować, bo większość uczestników będzie rozmawiać ze sobą..zdalnie. I tu nie chodzi o Teamsy, tylko chodzi o rozmo (...)

Zobacz pełny wpis »
Początek tygodnia dla ekipy Young Singers Contest nie był łaskawy. Globalna awaria Facebooka, Instagrama sprawiła, że członkowie zespołu przerzucili się na konwersację mailową. Znana jest już piosenka cover dla Kamili Halickiej, reprezentantki Polski na Young Singers Contest 2021. Kamila wystąpi z piosenką cover Primadonna od Mariny Diamandis. Piosenka ta powstała w 201 (...)

Zobacz pełny wpis »
 Young Singers Contest 2021 pokaże swoje światło dzienne pod koniec listopada, a dokładnie 21 listopada 2021. Do rywalizacji o zwycięstwo stanie 16 państw, w tym Polska. Ale kiedy poznamy polskiego reprezentanta? Ekipa Young Singers Contest ogłosiła przed chwilą, że polski reprezentant zostanie ujawniony 11 sierpnia 2021. Data dość odległa, ale przed ekipą tr (...)

Zobacz pełny wpis »