Amelia

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Aleksandra Vetter
Lokalizacja Ostróda
Główny blog amelia.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Amelia

 Zacznę od przedstawienia drugiej osoby ze sceny mojego życia, najpierw przebrnę przez ten temat, a później wrócę do rzeczy na wstępie. Wszystko co narazie dzieje się w moim życiu jest pośrednio lub bezpośrednio związane z tą osobą. A mowa o.........Burriko/ o Yomie troszku później/.  Burriko- / teraz zacznie się haos, więc musicie się naprawdę skupić :-)/ Zaufalam mu ja (...)

Zobacz pełny wpis »
Po pierwsze: zostanę zakonnicą!!! Po drugie: egzaminy b. latwe/ ale jutro trzymać za mnie kciuki bo z matmy to ja jestem cieniuutka!!/ Po trzecie:............ Asuka...................... Zpytalam się jej wczoraj skąd wie że jest w ciąży.........i rozpętalam malą burzę. A więc od początku..... Spytalam się o to skąd taką wiadomośc wytrzasnęla: brak okresu, zle samopoczucie i ,, (...)

Zobacz pełny wpis »
 Na wstępie do mojego bloga napisalam o problemach sercowych, poruszylam też wczoraj temat rozkojarzenia wiosennego. Sprawcą tego jest wlaśnie Kaiju, moja prawie 2,5 letnia nie odwzajemniona milość :,-(, a może tylko zauroczenie? Historia jest krótka. Byl sobie pewien trochę nieśmialy i melancholijny metal(!?!) spojrzal się w stronę dziewczyny która akurat siedziala obok. Dzie (...)

Zobacz pełny wpis »
 No i co? ANo to! Chcialam pojechać na obóz wędrowny. Comp plug-in do kontaktu. Internet Eźplorer. Aaaa!! Uuuu!! Obozy! Survivale! Uuu.. cóż za piękna cena 1600 zl!!!! Kr..aa zadlawiam się kawalkiem przesuszonego pierniczka z przed tygodia...miesiąca(?!). Comp-off. Tradycyjne uu.. na koniec. Siedzę trawię myśli, ciastko i cenę. Wstaję idę do mamy. Wysluchala spokojnie, stoi pa (...)

Zobacz pełny wpis »
Po pierwsze: zostanę zakonnicą Po drugie: mam siniaki pod oczami.....czemu? Ano temu! Już czwartek godzina 2 w nocy.Telefon! Siostra podnosi zaspane powieki i biegiem na bosaka do telefonu ,,Do Ciebie!!! ****piii**** nie ma kiedy dzwonić?!!!!'' telefon ląduje na mojej glowie. -,,Asu?''-szepczę-,,...jest druga w nocy!!Co t wyprawiasz?'' -,,Amy! Przepraszam nie mogę spać i wogóle. (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy przypadkiem mówilam o tm,że chcilabym mieć więcej śmialości jak qmpela Asuka? Chyba zmienilam zdanie..... Otóż dzisiejszego dnia dokladnie 13 maja dowiedzilalm się, że.......zostanę ciocią!!!!!!!!!!!!!! Asuka, jest moją qmpelą prawie od zawsze,; ho ho! To już prawie 14 lat! No i teraz.....matko! Ona jest w ciąży!! W ciąży w wieku 16 lat! Co robić?- spytala się mnie. Tzn? Nie wi (...)

Zobacz pełny wpis »
Dobra! Przyznam się mam dola i to niezlego! Jak tu się uczyć, gdy wokól wszystko kwitnie!!! Siedzę przed kompem piszę o moich 3 ,,zauroczkach'' a tak z tego będą nici!!!! Cholera jestem beznadziejna! Kocham się w chlopaku od prawie 3 lat, a zamieniliśmy ze sobą tylko kilka zdań! Nie spotkam go już nigdy, za 4 tyg. wszyscy idziemy w świat, a ja już go nigdy nie spotkam!!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Zaraz...zaraz......HARCERZE???!!!!!!!????? Nieeee!!!!!!!!!!!!!! Zrobią ze mnie BUSZMENA!!! Z dzikiej najdzikszej dziczy!!!! Obrosnę w trawę, będę miala jakiegoś syfa i grzyba na nogach!!!!!!!!!!! Niiieeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kórdę ja tu sobie piszę, a egzamin i testy wolają o odświeżenie swojej wiedzy! No tak, ale jak tu się skupić mając przed sobą wizję samej siebi (...)

Zobacz pełny wpis »
Asu jest wlaśnie w drodze do mnie, prekarzę uwagi od Bercika, tylko co mi się wydaje że to troszku więcej niż 3 tyg. Normalnie nieźle mój ex chlopak pije, a przyjaciólka jest w ciąży!!! Jaki ten świat jest porąbany!!! 20 wiek panowie i panie!!! Sex i alkohol!!!!!!! Czuję się winna temu co spotkalo Asukę, moglam ją.......no wlaśnie co?? Sluchać? Bardziej sluchać? Czy to moja wina, ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Chyba mam poczucie winy, ale czemu? Czy chodzenie z chlopakiem znaczy automatycznie wspolzycie? Kurde, tylko jak znaleźć teraz tego ojca? Miala 4 chlopaków w ciągu 2 m-cy. to musi być którś z nich, chyba że mi wszystkiego nie mówi................. ,,Amelia! To nie jest odwaga; to glupota i puszczalstwo!!'' tak krzknęla mi moja siostra. Czy ma rację? A może naprawdę chciala zwrócić (...)

Zobacz pełny wpis »