Alozaurus45

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Częstochowa
Główny blog wypracowania.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-06-21
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Alozaurus45

500+ NA PIERWSZE DZIECKO? Wprowadzenie programu 500 plus już od pierwszego dziecka to najgorętsza zapowiedź, która padła na sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości. Wypłaty mają ruszyć 1 lipca 2019 r. Jak zapewnił prezes partii, a po nim powtórzył premier, świadczenia będą wypłacane bez kryterium dochodowego. - Każde dziecko, bez kryte (...)

Zobacz pełny wpis »
 Radio jako epokowy wynalazek pogłębia pojednanie człowieka z techiką. Dzięki temu, że technika się rozwija ułatwia nam w dużym stopniu życie Internet, telefon, telewizja. Jednak jest coś niezastąpionego, radio zawsze świeże źródło informacji, maszyna, która zawsze jest na ,,czasie". Wynalazek, który mogą obsługiwać wszyscy, przy kt&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Strajk nauczycieli. Dlaczego będzie?Strajk nauczycieli to efekt zbyt niskich, zdaniem ZNP, podwyżek zapowiadanych przez minister edukacji Annę Zalewską. Szefowa MEN zaprezentowała projekt rozporządzenia w sprawie wynagrodzeń dla edukatorów, który zakłada wzrost płacy zasadniczej nauczycieli w 2019 roku - od 121 do 166 zł brutto, w zależności od stopnia awa (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »