Alliemydear

Profil blogerki.


alliemydear

Informacje ogólne

Lokalizacja Wejherowo
Główny blog phii-fik.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-07-31
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Alliemydear

cześć wszystkim. imię posiadam, a brzmi ono Konstancja. ten blog to moje terytorium bezsensu i głupoty. Ok, może nie do końca (tak sądze, łał) bo mimo pozorów potrafię pisać o wartościowych rzeczach... (łał WOW). czyli powinno być różnie. taki blog o wszystkim i niczym. lubię pisać o sobie, zatem będę dodawać wpisy typu co tam u mnie. A Teraz Uwa (...)

Zobacz pełny wpis »
W niedziele byłam na występie babu króla w sopocie. Poraz drugi mogłam podziwiać Budynia na scenie. On jest taki... no wiecie , słodki. :) kojarzy mi się tylko i wyłącznie z budyniem o smaku waniliowym. Dlaczego? ni wiem. cx Jego godność brzmi Jacek Szymkiewicz i jest członkiem kapeli o pogodnej nazwie POGODNO. koncert był krótki i bez bisu, ale dla m (...)

Zobacz pełny wpis »
polecam nowo wydany album Hypersonic missiles pewnego kolesia, a jest nim Sam Fender. świetna muzyka. słuchałam dziś podczas podróży pociągiem. jestem w miłości? Tak, jestem. Album dostępny jest na spotify i na yt music. Posłuchajta , bo warto. (błąd w pisowni celowy). okładka poniżej (...)

Zobacz pełny wpis »