Alidia48

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog lotnisko-modlin.blogi.pl »
Data urodzenia 1975-06-03
Wiek 49 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Alidia48

Modlin położony jest u zbiegu rzek Narwi, Wisły oraz Wkry, co powodowało, że cechował się nadzwyczajnymi walorami obronnymi. Pierwszą warownię zbudował tu szwedzki król Karol Gustaw, następnie w Modlinie twierdzę postawił Napoleon. W czasie II wojny światowej fort zajmowany był zarowno przez Wojsko polskie jak i Rosjan i Niemców, a w całej swojej historii przez woj (...)

Zobacz pełny wpis »
Najlepsze parkingi według mnie to:   EuroPark - Parking Lotnisko Modlin TELEFON: 500 813 900 E-MAIL: biuro@euro-park.eu ADRES: UL. Byłych Więźniów (...)

Zobacz pełny wpis »
Piątego listopada lotnisko Modlin obsłużyło 1000000 pasażera. Szczęśliwą klientką okazała się pewna Pani powracająca z partnerem i dzieckiem z Anglii. Po wyjściu z samolotu powitał ją prezes lotniska Modlin Piotr Okienczyc, po czym dał prezenty: 2 vouchery na wybrany lot, bony zakupowe, kosmetyki, kosze słodyczy, vouchery na posiłki. Pomimo pauz wyrządzonych niesprawnościamilotni (...)

Zobacz pełny wpis »
Lotnisko w Modlinie obsługuje co raz więcej miast z najbardziej znanych można wymienić mn.:  Glasgow, Londyn, Manchester, Liverpool, Mediolan, Marsylię czy też Sztokholm, Piza, Rzym, Paryż, Oslo, Saloniki i inne. Z zasobnej propozycji podwarszawskiego lotniska możemy więc wybrać loty do  13 krajów takich jak:  Włochy, Wielka Brytania, Hiszpania, Norwegia, Fr (...)

Zobacz pełny wpis »