Alicja34

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog alicja-w-krainie-doroslych.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-07-16
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Alicja34

Czasem odnoszę wrażenie, że żyję w dwóch światach. Jedden to ten ułożony..praca dom mąż dzieci czyli to co większość ma na codzień. Kolejny poniedziałek, kolejny dzień do przeskoczenia, problem do rozwiązania, dziecko do szkoły kapci zapomniało syenk będzie tesknił i macha w drzwiach, mąż się śpieszy a czegoś znaleźć nie może itd. itp Czy mi t (...)

Zobacz pełny wpis »
No i jak to mówią po każdej górce musi być dół... Dlaczego Alicja w krainie dorosłych? Bo czasem czuję się jak tytułowa dziewczynka w kraine  czarów... Zagubiona i szukająca ścieżek, a na swej drodze spotykająca coraz to nowe postacie. Tylko które tak naprawdę są twoimi przyjaciółmi a którzy to pozostali... Ile (...)

Zobacz pełny wpis »
Znowu to samo... Dalszy ciąg kłamstw, ściemniania i omijania prawdy... Ile razy można wybaczyć to samo i próbować dalej zaufać... Ile razy można wstać rano i tłumaczyć że przecież on to robi dla nas żeby nam się lepiej żyło... I w końcu ile razy można się zastanawiać czy tak naprawdę jest... W takich chwilach odnoszę wrażenie, że staram się iść (...)

Zobacz pełny wpis »
Doszłam do wniosku, że jednak ten świat dorosłych czasem mnie przerasta. Zwłaszcza niektórzy dorośli. Jak można do kogoś się uśmiechać, a za plecami życzyć mu jak najgorzej. I to wtedy gdy spotyka się takich ludzi codziennie od paru dobrych lat. Nie mówię tu o jakiejś wielkiej przyjaźni, ale o zwykłej ludzkiej życzliwości. Dwie dorosłe osoby a (...)

Zobacz pełny wpis »
Być kobietą... być kobietą marzę o tym będąc dzieckiem... a potem radość się nagle rozmywa...Nagle kobieta staje się kucharką, praczką sprzątaczką, matką.... choć do tego akiurat nic nie mam bo uwielbiam te małe rączki obejmujące mnie co rano z prawdziwie szczerą miłością.  Jednak każda kobieta nadal pozostaje kobietą...Pragnie miłości czulości (...)

Zobacz pełny wpis »
Wstałam dzisiaj rano i obejrzałam się za siebie... W łóżku spał mój malutki chłopaczek i ten większy...Pomyślałam, że jestem szczęściarą...Więc dlaczego zawsze jest jakies ale... Kocham tych moich chłopaków i dziewczynkę też, więc co mi brak... Te oczy, ten uśmiech chodzą za mną jak cień...Po co? Dlaczego nagle ni stąd ni zowąd sypi (...)

Zobacz pełny wpis »
Rozczarowanie... a co to jest w ogóle...  czy pojawia się już wtedy, gdy zawiedzie ta najbliższa osoba, czy jednak ja sama sobie stwarzam wymyślone problemy praktycznie bez powodu. No bo przecież dotarł do domu, kwiatki przyniósł...może się czepiam...no bo w sumie czy to aż taki problem że musiał po nie jechać z kierowcą, a potem zasną w fotelu. (...)

Zobacz pełny wpis »
Pojawiam się... Prawie jak narodziny, a to tylko kolejny start w moim życiu. Blog dla mnie i o mnie choć nigdy pisać nie umiałam. Ale co mi tam podobno nie zaczyna się zdania od ale..W tym blogu nie chodzi o ortografie, dysgrafie i innych pięćdziesiąt tysięcy dys... Witam zatem kolejną wersję nową siebie, czasem zwykłą, rzadziej szaloną, a jaką naprawdę tego ni (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj odkryłam coś nowego.... życie jest jak puzzle ... niby się starasz uciekasz wybierasz a zawsze wychodzi ten sam pieprzony obrazek... wydaje się że dokonujesz lepszych lub gorszych wyborów, a zawsze wraca się do tego samego schematu... życia które się wybrało... lub inaczej... los wybrał i po swojemu weryfikuje.... zdaje się czasem głupio że mam na to wpływ. (...)

Zobacz pełny wpis »
No i spoko... I teraz moja schizofrenia nabrała rozpędu... Im mniej widzę tym więcej myślę... Jak u Smolastego "i nawet kiedy ciebie nie chce...uzależniłem się..." i to są właśnie te złe skutki wyobraźni bo ja nie wiem czy ja się uzależniam od osoby, która istnieje naprawdę czy już tylko w mojej głowie... Tylko że kłopoty z tego mogą wynikn (...)

Zobacz pełny wpis »