Alfonscytrynek1

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog alfonscytrynek.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-11-30
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 31 dni temu

Najciekawsze wpisy Alfonscytrynek1

Co sprawia, że piłka nożna ma w sobie to coś?   Zanim rozpoczniesz czytanie tego wpisu mam do Ciebie jedną prośbę. Odpowiedz sobie na pytanie postawione w tytule. Jeśli masz ochotę, podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu, z przyjemnością przeczytam czym jest dla Ciebie gra, która posiada pewnie  z miliard fanów. Obawiam się, że troch (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dobry!  Miałem taki kaprys, aby założyć bloga. Nie ukrywam, że głównym bodźcem do tego było popełnienie poniższego tekstu. Czytasz na własną odpowiedzialność. Mimo wszystko miłej lektury! W.     Kolorowanie rzeczywistości   Posiadając lekkie pióro dodaję opowieściom barwy i wyrazu, aby codzienne sytuacje wydawa (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemanko.  Dzisiaj nietypowo wjeżdża recenzja płyty. Miłej lektury!     Małpa -  Blur. Tytuł recenzji zamazał się w natłoku dobrych wersów.  Pewnie każdy profesjonalny recenzent napisałby teraz które to solowe wydawnictwo toruńskiego rapera, ile lat minęło od Jego ostatniego krążka i inne tego typu informacje, które (...)

Zobacz pełny wpis »
  Propaganda wyłącza myślenie - tłusty czwartek   Przechodziłem obok jednej z legnickiej pączkarni, przed którą uformowała się kolejka jakby za każdego zamówionego paczką płacili złotówkę. Po fali wkurwienia na ludzki debilizm nie znający granic, stwierdziłem że kolejka jest tylko skutkiem, a przyczyny należy szukać gdzie indziej (...)

Zobacz pełny wpis »