Aleksis34

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łódź
Główny blog aleksis45a.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-01-12
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność 7 dni temu

Najciekawsze wpisy Aleksis34

Cześć kochani dziś przygotowałam dla was wyjątkowy wpis trochę inny niż kazdy który do tej pory dodałam  temat który dziś poruszymy to AKCEPTACJA SIEBIE I MARZENIA wiem , że pewnie każdy o tym mówi i trochę was to nudzi tak zapewne jest  ale słuchajcie spójrzmy na to z innej strony ,myślę że możemy postawić pytanie Po co&n (...)

Zobacz pełny wpis »
    NIE MAM ZAMIARU ZNÓW PRZEZ  CIEBIE CIERPIEĆ WIĘC POSŁUCHAJ TEJ PIOSENKI JEJ SŁOWA  OPISUJĄ MOJĄ ZMIANĘ       Każda zła myśl w Twojej głowie dziś Każdy twój gest jest jak cios Zrozumiałam już, o co chodzi mi By za Tobą móc spalić most   Znów poszukam lepszych prawd (...)

Zobacz pełny wpis »
Chodzimy razem do klasy  kocham Cię , codziennie staram się być jak najlepszą wersją siebie  byś polubił i zauważył mnie . Patrzę na ciebie w twoje oczy  nie maskując uczucia. Daje ci przekaz  dlaczego więc tego nie widzisz mam wady jak każdy  Może i mam ich trochę wiecej choć nie wiem czy to prawda. Nie mam już sił starać się j (...)

Zobacz pełny wpis »
krótka historia dwojga serclecz nieszczęśliwa takgdy piękne słowa tracą sensniektórych całkiem braktaki początek końca jestgdy w sercach tylko gniewbo nie pisane ludziom tym było kochać sięa teraz cierpisza teraz płaczeszbo to miało być inaczejta wielka miłość, wielka siłąna sercu rany zostawiłaa teraz cierpisza teraz płaczeszbo to miało być ina (...)

Zobacz pełny wpis »
Czasem zastanawiam się jaki to wszystko ma sens co widzimy w tym świecie w naszej rzeczywistości i po co nam ona . Skoro wszystko może ot tak się rozspaść  a my możemy uciec lub nie.Spadnie na nas deszcz kłopotów.Każda nasza decyzja ma znaczenie. Ja do cholery nie mam zamiaru bawić się w filozofię i  prawdopodbnie nigdy nie będę się w nią bawić (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć ! dziś pogadamy sobie o oszustach ,ludziach dla których oszukiwanie kogoś to codzienność. Jak kogoś takiego rozpoznać ? Dla niektórych może być to niemożliwe lub bardzo trudne każdy ma swoje sposoby  dlatego dziś kochani ja przedstawię wam kilka moich sposobów na rozpoznanie kłamcy i oszusta  bo to , że z takimi osobami trze (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka dziś powiem wam dlaczego czasem buntuję się lub mam na to ochotę. Świat jest pełen hipokryzj i hejtu .Używamy słów których nie znamy . Pytamy o zdanie osoby które bardzo często nie mają pojęcia o czym mówią a to co mówią to bujda. Oczywiście ,że to nie jest tak że na świecie są tylko złe rzeczy bo tak nie jest tylko ,ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś przed wami i przede mną kolejna odsłowa przemyśleń i wspisu ANY może warto zrobić jakąś serię ale okej nie o tym dziś mowa chciałam po prostu się wygadać wyrzucić z siebie trochę tego co się działo u mnie ostatnio  a działo się sporo nie będę wam dziś truć,ale sprawa wyglada tak ,że mam dosyć  mam sporo obowiązków bo nauczyciele za (...)

Zobacz pełny wpis »
Wciąż oddalasz i zbliżasz się jaki jest twój cel ? Finał tej historii nie będzie taki jak chcesz nie mam sił kłocić się  nie chce byś był blisko  za kążdym razem ranisz mnie  po co mam wierzyć  i kochać skoro ty wyrywasz serce me i każesz patrzeć mi w  zakłamane oczy twe lecz ja odwracam się  mam dość ran  (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej wszystkim ! Postanowiłam wziąć się i w końcu skończyć dla was wpis który od kilku dni chodzi mi po głowie. Śledząc internetm można spotkać nie tylko hejt ale także dużo dzwnych opini  ludziom jak nie powie się czegoś wprost to nie zozumieją nie mówię o każdym także spokojnie ale nie rozumiem jak mamy jakąś sytuację i jest przedstawi (...)

Zobacz pełny wpis »