Aleksis34

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łódź
Główny blog aleksis45a.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-01-12
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Aleksis34

    NIE MAM ZAMIARU ZNÓW PRZEZ  CIEBIE CIERPIEĆ WIĘC POSŁUCHAJ TEJ PIOSENKI JEJ SŁOWA  OPISUJĄ MOJĄ ZMIANĘ       Każda zła myśl w Twojej głowie dziś Każdy twój gest jest jak cios Zrozumiałam już, o co chodzi mi By za Tobą móc spalić most   Znów poszukam lepszych prawd (...)

Zobacz pełny wpis »
krótka historia dwojga serclecz nieszczęśliwa takgdy piękne słowa tracą sensniektórych całkiem braktaki początek końca jestgdy w sercach tylko gniewbo nie pisane ludziom tym było kochać sięa teraz cierpisza teraz płaczeszbo to miało być inaczejta wielka miłość, wielka siłąna sercu rany zostawiłaa teraz cierpisza teraz płaczeszbo to miało być ina (...)

Zobacz pełny wpis »
Mieliście kiedyś taką osobę idola którego kochacie tak bardzo bardzo .Bo ja mam i to nie jednego ale osobą która jest dla mnie najważniejsza jest Rugerro Pasquarelli znaczy dla mnie bardzo dużo pomaga mi ratuje życie i choć tego nie wie kocham go nad życie to dla niego żyję .                       &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
kiedy dzieje się coś na co nie mam wpływu staram się zachować zimną krew i przeanalizować sytuację .Niestety czasem nie umiem ukryć emocji .I tak było w naszym przypadku gdy dowiedziałam się o twojej zdradzie poczułam , że nie jestem już księżniczką której  życie jest idealne lecz zagubioną dziewczyną która nie wie co robić. Dziś wiem że (...)

Zobacz pełny wpis »
nigdy nie mówiłeś kocham cię potarzałeś nie mamy czasu dziś mówię ci ,że nie mam dla ciebie ani sekundy flow które było mniędzy nami znikneło  a ja  zakochałam się w  kimś kto ma czas  i nie szkoda mu sekund na nas   (...)

Zobacz pełny wpis »
#Przeszłość to coś co wraca ,boli lub nie .Czy można ją zmienić? Nie ale zawsze masz wpływ na to co dzieje się tu i teraz. Jeśli czasem masz dość wszystko cie boli to pamiętaj że po burzy zawsze wschodzi słońce. To prawda , że czasem denerwuje mnie kiedy ktoś mówi mi ,że będzie dobrze albo  radzi co mam robić,ale trzeba umieć przyjmować rady (...)

Zobacz pełny wpis »
Przez ponad rok nie mogliśmy odnależć się w tym co działo się  i choć wiem , że ten czas minął to wspomnienia wracają każdego dnia  gdy czekam na ciebie .Dziś chce pokazać swoją siłę i udawać twardą jak stal ale tak na prawdę krucha jak szkło Chce mieć to co nierealne  chce takich nas jak w przeszłości  ale ty nie wrócisz ju (...)

Zobacz pełny wpis »
Można by powiedzieć , że to co przeżyliśmy to film lecz zakończenia filmowego nie ma.Dlaczego nie uznaje twych rad i słów ????? Bp każde twe słowo to wielka  ściema Nie umiesz bawić się ,  kłamiesz nałogowo . Ja wierzyłam , że to prawda dziś wiem że nie . Dlatego nie chce dłużej żyć w świecie z tobą.           &n (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie umiem żyć na  pół etatu  choć nasze życie nie było specjalne to byliśmy razem  a teraz jestem tylko ja bez ciebie gotowa na nowy start może kiedyś pojawi się ktoś kto da mi to co dawałeś mi ty. gotowa na nowy start  bez ciebie  (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy słyszę twój  głos odwracam się , nie czuje tego co ty wiec usuwam się Tak bywa więc mówię ci Pa niestety tak jest. Czy warto  rozpamiętywać nasze dni ? Odpowiadam ci : Nie warto . Dlaczego ? Bo co było już nie wróci . Twój głos przestał budzić mnie                ...    (...)

Zobacz pełny wpis »