Aleksandrasiwak12

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog nadrabiamy.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-07-14
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Aleksandrasiwak12

Szanowni Państwo przesyłam treści, które będą przerabiane na lekcjach dnia 17 wrzesnia 2020:   1. Wprowadzanie liter a, A drukowanej i pisanej. Pisanie liter a, A w liniaturze. Analiza i synteza sylabowa i głoskowa wyrazów z głoską a; zaznaczanie wyrazów zawierających głoskę a w nagłosie, śródgłosie i wygłosie w modelach głosk (...)

Zobacz pełny wpis »
Poniżej przedstawiam materiał na 22 września 2020: Lekcja 1 1. Malowanie farbami swojego autoportretu. (Dzieci, które są nieobecne bardzo proszę o dostarczenie autoportretu po powrocie do szkoły, ponieważ prace będziemy wieszać w klasie) 2. Powtórzenie piosenki z 21 września.   Lekcja 2 1. Słuchanie fragmentów książki Rafała W (...)

Zobacz pełny wpis »
Szanowni Państwo, poniżej przedstawiam przebieg zajęć na dzień 18 września: Temat dnia: Dbamy o zdrowie. Higiena osobista, jak o nią dbać?    1. Sprawdzenie zadania domowego,  2. Rozmowa kierowana o czynnościach koniecznych do życia. (oddychanie, jedzenie, picie, itd) 3. Ćwiczenia do edukacji polonistycznej str. 22 4. Rozmowa kierowana: (...)

Zobacz pełny wpis »
Szanowni Państwo poniżej przesyłam materiał na poniedziałek 21 września: Lekcja 1: Temat: Mamy różne zainteresowania.  - modlitwa, sprawdzenie obecności,    Wprowadzenie do lekcji podręcznik do edukacji polonistycznej str. 23 (+ pytania pod ilustracjami) - przeczytanie tekstu "To umiem, to mnie interesuje"    - co może b (...)

Zobacz pełny wpis »
Szanowni Państwo poniżej przedstawiam plan zajęć na środę 16 września: 1. Dzieci zapisują swoje imię w zeszycie w LINIE. Następnie zgodnie z modelem wyrazu rysują pod imieniem tyle kratek ile imię ma głosek. Np. Z O S I A -Następnie dzielimy imię na sylaby. (Zaznaczając sylaby według wzoru z zeszytu z poprzednich zadań, które robiłam z dziećmi w klas (...)

Zobacz pełny wpis »
Poniżej przesyłam plan na lekcje 23 września:   Lekcja 1 1. Lekcja wychowania fizycznego   Lekcja 2   Ustalanie zasad zachowania się w kinie. Urządzenia współpracujące z komputerem; wypowiedzi na temat zastosowania komputera i umiejętnego korzystania z telewizji i komputera; zasady bezpiecznego korzystania z telewizji i komputera. Rozmowa k (...)

Zobacz pełny wpis »
Szanowni Państwo poniżej przedstawiam materiały do nadrobienia z dnia 15 września 2020r.: 1. Dzisiaj dzieci: 1. rysowały swoją drogę do szkoły - zadanie na celu sprawdzenie spostrzegawczości dziecka, dziecko powinno narysować na tej drodze możliwie najwięcej szczegółów jakie pamięta. 2. powtarzały wiersz Wandy Chotomskiej (...)

Zobacz pełny wpis »