Aleksandddra

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog ekstrawyzwanie.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-08-14
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Aleksandddra

Przed moją pierwszą EDK w życiu bardzo się bałam nie wiedziałam czy mi się uda przejść 30 km (bo tyle wynosiła wtedy trasa na którą chciałam się wybrać - była najkrótsza). Pewnego dnia przez przypadek usłyszałam słowa mojej ciotki ,,przecież Ola nawet do domu na piechotę nie chodzi a ona chce przejść 30 km i to w nocy "  ( do domu ze szkoł (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeśli ktoś myśli że na Ekstremalną Drogę Krzyżową chodzą tylko odważni ludzie to jest w błądzie.    Ja sama jestem dziewczyną która boi się wielu rzeczy. Jakieś pół roku temu wymyśliłam że chcę jeszcze 2 kolczyki w jednym uchu mama się zgodziłam. Gdy byliśmy u kosmetyczki po zrobieniu jednego kolczyka chciałam stamtąd uciec bo (...)

Zobacz pełny wpis »
Przed moją drugą EDK zacząłem troszkę ćwiczyć ( biegałam codziennie przez ok 30 min) żeby wzmocnić mięśnie nóg . I powiem szczerze było widać efekty tych ćwiczeń po EDK.  Może zacznę od tego że na EDK można iść samemu jak i w grupie. Ja poszłam w grupie która liczyła 6 naprawdę zgranych osób Ja na każdej stacji puszczałam (...)

Zobacz pełny wpis »
Ekstremalna Droga Krzyżowa co to jest? Na czym polega to wydarzenie??? Ekstremalna Droga Krzyżowa jest to nocna wyprawa . Polega na tym aby przejść wyznaczoną trasę która liczy kilkanaście kilometrów w modlitwie. Podczas EDK obowiązuje jedna ale bardzo ważna reguła całą trasę należy przejść w milczeniu.  Każdy uczestnik EDK otrzymuje specjalny (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj może troszkę o mojej babci i edk   Gdy 2 lata temu postanowiłam że pójdę pierwszy raz na EDK moja babcia była w szoku . Najpierw mi troszkę odradzała ale tylko dlatego że bardzo mnie kocha i się o mnie martwi . Nie chciała poprostu żebym zrobiła sobie jakąś krzywdę. Gdy opowiedziałam jej o EDK usłyszałam słowa że jestem pozytywnie szalona. (...)

Zobacz pełny wpis »
No i mamy weekend dawno mnie nie było na blogu z powodów nauki poprawiania ocen. Ale pora to nadrobić. Powiem szczeże nie czuję się dziś najlepiej bolą mnie mięśnie ,głowa ale po wzięciu tabletki jest już lepiej .    Gdy ksiądz który uczy mnie religi przyszedł do mnie pokolędzie z pomocą rodziców postanowiłam zachęcić go do podję (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemanko kochani ! Już dzisiaj za kilkanaście godzin wyruszę po raz 3 na Ekstremalną Drogę Krzyżową Pogoda jak na EDK przystała jest koszmarna . Jest okropnie zimno a w nocy pewnie  będzie jeszcze zimniej ma padać deszcz mam nadzieję że chociaż śniegu nie będzie. Próbowałam w poniedziałek i we wtorek namówić 2 księży na EDK . Niestety si (...)

Zobacz pełny wpis »
Szczerze mówiąc nie mam dzisiaj weny do pisania , ale bardzo  mi się nudzi to spróbujemy coś wymyśleć ; ostatnio u mnie w szkole  odbyło się spotkanie z raperami ,,Bęsiem" i ,,DJ Yonasem" które zorganizował mega wyluzowany ksiądz Tomek. Hasło spotkania brzmiało ,,NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA'' . Bęsiu opowiadział historię swojego życ (...)

Zobacz pełny wpis »
No hejka ostatnio bardzo zaniedbałam mojego bloga poprzez masę obowiązków . Postanowiłam ostatnio nawet podjąć takie nietypowe wyzwanie rozpoczęłam kurs fotografii i jest naprawdę ciężko. Ale wróćmy do tematu blogu : W edk podobają mi się tak naprawdę dwie rzeczy . Pierwszą rzeczą jest strach który czasem bywa ogromny  ale z doświadczen (...)

Zobacz pełny wpis »
Na Ekstremalną Drogę Krzyżową chyba raczej nigdy bym nie poszła gdyby nie ksiądz Witek.   Ksiądz Witek jest byłym wikariuszem mojej parafii , bardzo dobrym człowiekiem , kapelanem więziennym a jego największe hobby to jazda na rowerze, wyprawy ,szlachetna paczka i właśnie EDK. Ostatnio nawet ksiądz Witek przejechał 4500 km na rowerze dla chorej dziewc (...)

Zobacz pełny wpis »