Ajvvo

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Rzeszów
Główny blog ajvvo.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-12-19
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ajvvo

Podstawowym składnikiem diety każdego futrzaka jest siano. Przykładowe zioła, które możemy podawać codziennie to: babka lancetowata, babka szerokolistna, tymotka łąkowa, mniszek lekarski, pięciornik gęsi, liście malin, liście brzozy, melisa, podagrycznik, gwiazdnica pospolita, chaber bławatek. Zioła, które możemy podawać w mniejszych ilościach lub r (...)

Zobacz pełny wpis »
  Skakanie Skakanie to aktywność, która najbardziej kojarzy się z królikiem. Te skoki mogą Ci jednak dać coś do zrozumienia. Prawdziwy pokaz akrobatyki – skakanie z piruetami, obracaniem w powietrzu, szerokim rozstawem łapek czy energiczne odbijanie się po całym pokoju to oznaka… dzikiej radości Twojego królika. Ma dobry humor i chce Ci go (...)

Zobacz pełny wpis »
Oto mój pupil. Ma na imię YODA ale wszyscy wołają na niergo MANIUŚ. Od pojawienia się w moim życiu, dokładnie rok temu, urzekł on swym wyglądem wszystkich domowników. Stety, bądź niestety ma on również swój specyficzny charakterek. Posiada własne zdanie na każdy temat, jest indywidualistą. Żaden kabel i kabelek nie umknie jego uwadze. Pomimo paru m (...)

Zobacz pełny wpis »
  Wyposażenie klatki dla królika Jeśli udało nam się zakupić klatkę odpowiedniej wielkości, należy zadbać również o jej wyposażenie. Do niezbędnych elementów należy pojemnik na wodę oraz paśnik na sianko. Zwierzak powinien mieć do nich nieograniczony dostęp. Najlepiej zdecydować się na te wykonane z metalu lub ceramiki. W przeciwieństwie do swoich plast (...)

Zobacz pełny wpis »