Aglagla91

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog ucieknijodtoksyka.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-06-05
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Aglagla91

Kiedy dzisiaj, jako już 29 letnia kobieta, siedzę i zastanawiam się kiedy to wszystko się zaczęło, nie umiem znaleźć konkretnej daty . Może to była śmierć ojca, która spotkała naszą rodzinę z dnia na dzień ? Może... choć, pamiętam sceny z mojego dzieciństwa które możnaby zaliczyć do dziwnych zachowań mojej matki. Ale, zacznijmy od początku. Moi rodzice pobierają się, (...)

Zobacz pełny wpis »
Manipulacja opanowana do perfekcji. To świadome czy niecelowe działanie toksyka ? Zawsze mnie to zastanawiało, jaką trzeba mieć siłe persfazji, jak bardzo trzeba być zapatrzonym w drugiego człowieka i jak bardzo trzeba być ślepym, aby tyle lat dawać zwodzić się za nos. Cóż się dziwić, dziecku poźniej nastolatce uzależnionej od chorych poglądów matki. Kiedy uświadomiła (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj, to jeden z tych dni których mam dosyć choć tak naprawdę dopiero co się zaczął. Milion błądzących myśli które ciężko mi ujarzmić i skleić w jedną całość. Poprzednie dni były pełne coraz to "nowych" ataków, upokorzeń i prób manipulacji. Czuję się okropnie, nie chce tej ralcji bo wiem, że mnie niszczy. Niszczy te komórki, które udaje (...)

Zobacz pełny wpis »