Agava

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Pruszcz Gdański
Główny blog agava.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-02-12
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 207 dni temu

Najciekawsze wpisy Agava

Na Konwaliowej się darł, bo zobaczył u chłopca kinder bueno white . .. w autobusie nie . W Biedronce uparł się najpierw na kinder bueno , kazałam mu odłożyć (wrzaski, tupanie nogą ) w końcu odłożył. Wziął jajko niespodziankę i tu się rozkręcił na całego ... Nie chciał odpuścić. Wszyscy się gapili , ale nie komentowali , i nie gapili się w stylu "o Boże c (...)

Zobacz pełny wpis »
Głowa mi eksploduje .... Zmiana leku po raz kolejny jest koszmarna. Wróciliśmy do aripsanu. Od 14 maja dostaje po 1/4 tabletki. Jest źle ... Jest cały rozchwiany, irytuje nas i sam siebie.Nakręca się momentalnie. Co chwila zmienia mu się nastrój . To się cieszy , za chwilę płacze. Zaczęła się też agresja. Na szczęście tylko na przedmioty. Mam nadzieje (...)

Zobacz pełny wpis »
Większość z Was , a nawet moje rodzeństwo uważa , że jak się jest ON , to generalnie w wakacje (a może i w roku szkolnym ) nie mam nic do roboty i żadnych obowiązków . Generalnie no co ona ma do roboty ? Nie pracuje przecież !!! Im dalej jest , tym większy krzykacz. .. Albo on ma plany prywatne , a Ty zapieprzaj! !!! Jestem dziś wściekła jak nie wiem .... Nie roz (...)

Zobacz pełny wpis »
A miało być już dobrze , a miało być już normalnie. ... Ale nie będzie ! Czar prysł, Mąż dostał dziś wypowiedzenie z pracy i 9 dni przymusowego urlopu .... Jestem tak wkur. .... , że nie mogę zebrać myśli ! Wszystkie moje nadzieje legły w gruzach !!!! Ile razy można się podnosić ??? (...)

Zobacz pełny wpis »