Agaty_porady_222

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Szczecin
Główny blog agatyporady.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-02-02
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 45 dni temu

Najciekawsze wpisy Agaty_porady_222

Hejka!   Dzisiajszy post jest trochę chaotyczny, ponieważ będę pisała tutaj o wszystkim co mi przyjdzie o głowy. Dokładniej o wszystkich moich problemach- problemach nastolatki.   Uprzedzam niektóre problemy będą mega głupie. Jednak postaram się skupić na tych ważnych.   Pierwszym problemem jest oczywiście szkoła. Szkoła to temat rzeka, j (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej!   Tak kochani dobrze przeczytaliście tytuł. Chciałabym w tym poście uświadomić wam jakimi cudownymi ludźmi jesteście. Nie ważne czy chodzicie do szkoły czy pracujecie. Ważne jest to, że jesteście sobą. Każdy z nas jest inny, a co za tym idzie wyjątkowy. Zastanówcie się nad tymi słowami przez chwilę. Ile razy zrezygnowaliście z czegoś przez in (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka!   Dzisiejszy wpis będzie dla mnie ważny, ponieważ podzielę się z wami, częścią mojego życia, myśli, które krążą mi w głowie.   Podczas obecnej sytuacji, mamy dużo czasu na przemyślenia, bycie samemu. Ja osobiście ten czas wykorzystuję (po części) na poukładaniu sobie wszystkiego w głowie. Brzmi to ładnie, ale nie jest to takie pros (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka!   Witam z powrotem. Jak tam wasz poniedziałek?   Dzisiaj postanowiłam, że zajmę się tematem, który ja osobiście uwielbiam. Wszystko, co jest związane ze zdrowym odżywianiem, to jest to co kocham. Zajmiemy się dzisiaj, tak jak widzicie po tytule koktajlami. Przedstawię wam powody, dzięki któtym mam nadzieję pokochacie smothie.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka!   Jak tam wasza majówka? Odpoczywacie, czy niezbyt?   Dzisiaj przychodzę do was z przepisem na mój ulubiony koktajl.   Ostatnio piję go codziennnie. Czuję się po nim świetnie i jestem zadowolona, że dostarczam mojemu organizmowi chociaż trochę witamin. Do tego nie wiem jak to się dzieję, ale ten koktajl poprawia mi humor naprawdę (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka!   To mój pierwszy wpis tutaj. Założyłam tego bloga, aby pokazać innym moje życie, pasję i może komuś pomóc. Mój blog będzie o wszystkim. Jednak skupię się tutaj na moich pasjach i tym co mnie interesuję. Teraz wypiszę wam o czym będzie nasz wspólny blog. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. -Zdrowe odżywianie -pr (...)

Zobacz pełny wpis »