Agatka98

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Szczecin
Główny blog wpodrozyzaglosem.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-04-13
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 70 dni temu

Najciekawsze wpisy Agatka98

Warszawa 7-8.03.2020To jak do tej pory mój najdłuższy wyjazd. Spędziłam w naszej pięknej stolicy cały weekend. Do Warszawy przyjechałam w sobotę rano. Tym razem głównym celem był Teatr Rampa i spektakl Jesus Christ Superstar. Miał on bardzo ciekawą obsadę. Mogłam zobaczyć i usłyszeć Natalkę Piotrowską-Paciorek (wspomnianą w poprzednim poście, jako (...)

Zobacz pełny wpis »
Łódź 21.02.2020Po raz kolejny odwiedziłam Teatr Muzyczny w Łodzi. Tym razem Les Miserables.Musical stworzony na podstawie powieści Victora Hugo, o takim samym tytule poznałam kilka lat temu. W telewizji trafiłam na Londyńską 25-tą rocznice spektaklu. W roli Mariusa - Nick Jonas. Poruszyła mnie historia i losy młodych bohaterów. Rewolucja francuska, czas ba (...)

Zobacz pełny wpis »
Warszawa 9.11.2019 Tym razem wybrałam się do stolicy. To była krótka wycieczka. Dlaczego? Zaraz się przekonacie. Wyjechałam ze Szczecina o 4 rano, na miejscu byłam o 10. Spektakl przewidziany na godz. 17. Co zrobić z takim nadmiarem czasu, bez towarzystwa, nie znając nikogo, ani niczego w mieście? Takie pytanie sobie zadałam jadąc pociągiem i znalazłam! Zaraz (...)

Zobacz pełny wpis »
Grudzień 2019 Ten wpis będzie trochę nietypowy. Tym razem nie opiszę żadnego konkretnego spectaklu. Na początku grudnia miałam okazję pojechać do Wrocławia. W celach koncertowych. Odwiedziłam to miasto ze wgledu na odbywający się tam koncert studia Accantus ("Accantus 2.0"). Fanką jestem od 2014 roku, to też nie było to moje pierwsze spotkanie z nimi. Na jednej (...)

Zobacz pełny wpis »
Łódź 12.10.2019  Od tego praktycznie wsystko się zaczęło. Praktycznie, bo to był pierwszy samodzielny wyjazd do obcego miasta. Wcześniej miałam okazje odwiedzić Gdynie i spektakl Notre Dame de Paris w towarzystwie i wsparciu logistycznym rodziców. Tym razem sama. Ja i Łódź, która straszyła mnie swoją opinią "niebezpiecznej". Miasto o (...)

Zobacz pełny wpis »
Kwiecień 2020 Wyjazd do Warszawy opisywany w poprzednim poście, był niestety ostatnim najprawdopodobniej w tym sezonie. Okoliczności i dziki czas, który nadszedł były dla wszystkich zaskoczeniem. Teatry musiały zacząć sobie radzić, w tym ciężkim okresie, na różne sposoby. Dzisiaj chciałam zwrócić uwagę na Teatr Muzyczny Roma w Warszawie. Udost (...)

Zobacz pełny wpis »