Agafisher

Profil blogerki.


agafisher

Informacje ogólne

Lokalizacja Birmingham
Główny blog agafisher.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-05-31
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Agafisher

Każdy z nas ma jakieś granice prywatności w swoim życiu ale nie każdy je egzekwuje. Jedni dlatego że ich nie znają. Drudzy dlatego że ich nie mają jako coś istotnego na uwadze. A jeszcze inni nie sądzą że prywatność to ważny element ich życia. Każdy z nas ma swoje prywatne życie ale nie każdy je trzyma dla siebie z wyżej wymienionych powodów - oczywiśc (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeśli chodzi o nowy rok numerologiczny to można go zacząć od pierwszego nowiu po równonocy jesiennej ale prawidłowo byłoby zacząć od pełni.   Jeśli jednak chodzi o sam rok uznawane za numerologiczny to bardzo ważny czas dla każdej istoty żywej bo tu chodzi o cykl życia na planecie o cykl rozwoju i plonów siania dojrzewania i odpoczynku po obfitych (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapominanie to brak koncentracji nad dana rzeczą. Zapominanie to spuszczanie z oczu tego co istotne. Zapominanie to zajmowanie się innymi mniej istotnymi w danym momencie sprawami. Zapominanie to szukanie innych tematów na siłę kiedy nie ma takiej potrzeby. Zapominanie to także unikanie tematów na których się mamy skoncentrować z pe (...)

Zobacz pełny wpis »
 Za późno na zapoznanie się z nowymi sposobami. Za późno na udoskonalenie. Za późno na odzyskanie. Za późno na odwrócenie procesu na dodanie czegoś. Na taki i na inne rzeczy może być za późno ale nigdy nie jest za późno na naukę nowości w naszym życiu na zmianę sposobu myślenia i nigdy nie jest za pó (...)

Zobacz pełny wpis »
Zmagania w naszym życiu są zjawiskiem bardzo powszechnym. Zmagamy się z samymi sobą. Zmagamy się z innymi ludźmi. Zmagamy się z przeciwnościami losu... A ja się nie zgadzam. Bo zmaganie się jest wtedy gdy nie potrafimy czemuś podołać. Jesteśmy za słabi fizycznie lub psychicznie i musimy się bardzo wysilać aby coś wykonać lub coś osiągnąć. Wi (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy masz się określić kim jesteś możesz mieć wiele sposobów na to i możesz mieć wiele dróg do odkrycia przed sobą ale zawsze musisz pamiętać że to co odkryjesz nie jest czymś powierzchownym ale może zmienić twoje postrzeganie siebie i świata. Musisz pamiętać że jeśli szukasz odpowiedzi to je zawsze znajdziesz ale zastanów się nad tym jak (...)

Zobacz pełny wpis »
Masz zrobić wszystko co w danym temacie jest koniczne. Masz zrobić w danym temacie wszystko jak najlepiej potrafisz i z jak najlepszym nastawieniem i z jak najlepszym podejściem. Zacznij od początku do końca zwracać na wszystko uwagę nie rób nic byle jak. Tyko dlatego że musisz lub nie masz większego wyboru.  Masz do zrobienia coś to rób t (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapoznawać się można z wieloma tematami z wieloma sprawami i z wieloma rzeczami no i z ludźmi. Zapoznawanie się z... wcale nie jest takie oczywiste bo my zapoznając się z... mamy tendencje do oceniania pierwszego wrażenia. Mamy tendencje do szufladkowania i wyrabiania sobie zdania o... już w pierwszych minutach.  Jesteśmy zablokowani przez takie zachowani (...)

Zobacz pełny wpis »
Za każdym razem kiedy zmienia się strefa energetyczna w której żyjemy zaczynamy odczuwać pewnego rodzaju oznaki które o tym świadczą. Jest ich kilka takich samych dla wszystkich a potem inne się pojawiają w zależności od wrażliwości energetycznej i rozwiniętej świadomości. Bo czym wyższe nasze wibracje tym zwracamy większą uwagę na otrzymywane ene (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy kto spotkał się z tym określeniem wie że to nie tylko chodzi o wiarę religijną. To stwierdzenie można zastosować do wielu różnych tematów w naszym życiu bo przecież nasza wiara to nie tylko religia to mnóstwo spraw każdego dnia i jeśli nie mamy wiary w ich powodzenie to jak możemy mieć wiarę w powodzenie w naszym życiu? Wiemy dobrze że (...)

Zobacz pełny wpis »