Adriannaguzdek

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog obiektywnie-byada.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-07-17
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Adriannaguzdek

Mężczyzna, właściwie facet, bo na nazwę "mężczyzna nie zasługuje", wymarł w Plejstocenie, czwartej epoce Czwartorzędu, który trwał 2,5 miliona lat, bo facet był z natury leniwy i potrzebował sporo czasu by wymrzeć. Skoro facet umarł straszliwie dawno temu to jaki gatunek go zastąpił? Zastępowało go wielu. Zastępował go Jezus Zbawiciel, Który wyją (...)

Zobacz pełny wpis »
  Wielu z Nas- pokolenia 20, 30-latków używa specjalnych aplikacji do znajdowania tej Jedynej, tego Jedynego. Sama postanowiłam spróbować. Po pierwszym użyciu usunęłam aplikację. Weszłam na nią dopiero po 5 miesiącach. Tam czekała na mnie jedna wiadomość "Hello. Nice to meet you". Odpisałam. Odpowiedxi zwrotnej nie było. Może trzeba na nią czeka (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy mężczyźni naprawdę myślą tylko o jednym? Czy to możliwe, że cała ich uwaga jest skierowana tylko na jeden aspekt relacji damsko -męskiej. Czy to my kobiety mamy jakieś problemy w otwartym rozmawianiu i sprowadzaniu wszystkiego do seksu. I jak teraz ma zachować się dziewczyna kiedy facet, z którym pisze, spotyka się myśli, że jest zabawny jak trochę ponabija s (...)

Zobacz pełny wpis »
Komunikacja w XXI wieku jest niezwykłym wyzwaniem. Technologia sprawiła, że nasze zdolności porozumiewania się zmalały. Odważni jesteśmy tylko, siedząc przed monitorem komputera czy szybką telefonu. W życiu realnym mamy wiele ograniczeń, których nie jesteśmy już w stanie przekroczyć.

Zobacz pełny wpis »