Adaxs

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wrocław
Główny blog skupautdolnyslask.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-03-17
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Blogi zarządzane przez Adaxs

Najciekawsze wpisy Adaxs

  W internecie dostępnych jest wiele ogłoszeń z częściami do samochodów. Jednak w przypadku Strzegomia liczba ofert jest mocno ograniczona i niełatwo znaleźć odpowiednie części do swojego auta. W Adaxs zajmujemy się oczywiście kasacją aut, ale również demontażem samochodów a co za tym idzie odzyskiwaniem części do wielu aut. Osoby niezaznajomione z motory (...)

Zobacz pełny wpis »
  Jesteś właścicielem starego auta i zastanawiasz się czy jeszcze Ci posłuży, bo częściej stoi u mechanika niż towarzyszy Ci w drodze do pracy czy na uczelnię? Jeżeli zadajesz sobie tego typu pytania to oznaka, że warto pomyśleć o skupie aut, gdyż Twój samochód swoje najlepsze lata ma już za sobą.   Sprzedaż auta nie taka łatwa jak mogłoby się wydawać &n (...)

Zobacz pełny wpis »
  Jeżeli musisz podjąć decyzję o zezłomowaniu auta, to warto w tym aspekcie zlecić cały proces sprawdzonej firmie. Czasem złomowanie auta może być ciężkie, zwłaszcza gdy właściciel jest związany emocjonalnie z samochodem. Jednak trzeba sobie otwarcie postawić granicę między emocjami a kosztami. Jeżeli opłacasz ubezpieczenie za samochód, który częściej stoi u mec (...)

Zobacz pełny wpis »
  Decyzja o zezłomowaniu auta często nie jest łatwa, zwłaszcza gdy dotyczy auta, z którym jesteśmy związani emocjonalnie. Jednak, gdy samochód częściej stoi u mechanika niż wozi Cię do pracy czy na wycieczki warto przemyśleć słuszność dalszego utrzymywania takiego auta. Jednym ze sposób na ekspresowe pozbycie się problemu jest skorzystanie z usług firmy z (...)

Zobacz pełny wpis »
  Myślisz o nauce rysowania i zastanawiasz się od czego zacząć? Warto zainteresować się ofertą Wrocławskiej Szkoły Rysunku DOMIN, która zajmuje się szkolenie osób chcących dostać się na studia ASP czy Architektury oraz ludzi, którzy traktują rysowanie jako hobby. Sprawdźmy jakie masz sposoby nauki rysunku oraz dlaczego właśnie dedykowane kursy będą najlep (...)

Zobacz pełny wpis »
Próbujesz uruchomić samochód, ale nie odpala i to nie pierwszy raz? Kolejny raz musisz korzystać z komunikacji, a za auto OC płacić trzeba. Pojawiają się myśli, czy warto dalej inwestować w niego pieniądze, a może sprzedać, tylko jesteś uczciwą osobą i nie sprzedasz auta, które co chwilę się psuje. Może to najwyższy czas pomyśleć nad zezłomowaniem auta?   (...)

Zobacz pełny wpis »