Adas

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Adam Grabowiec
Lokalizacja Katowice
Główny blog ada.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-06-25
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Adas

Najciekawsze wpisy Adas

Wlaśnie niedawno wrócilem z kościólka(ale w nim nie bylem) dzisiaj mam pechowy dzień, poklucilem się z matką, wstalem rano, nic zlego nie zrobilem, a ona się na mnie tak wydzierala że hej, mam już powoli życia dość, chcialbym żyć w ciemni w samotni sam ze sobą. Bylo by lepiej niż na tym zasranym świecie, dzisja jeszcze wrócę, oto następny wiersz: AphroditeOpuszkami dotyków wyrzeźb (...)

Zobacz pełny wpis »
No i wieczór, niedzielny wieczór, jutro szkola, jak ja nie nazwidzę szkoly, hehe. No ale cóż zrobić. Dzisiaj pogoda w Katowicach nie byla ladna, więc malo wychodzilem z domu, byla u mnie rodzinka i znowu byly nudy, jak zwykle, potem się jakoś wyrwalem i poszedlem z kuzynem na piwko jedno drugie trzecie..... No i teraz wyglądam jak wyglądam hehe. No ale cóż, trzeba bylo uczcić jego (...)

Zobacz pełny wpis »
Sobota rano, hehe, jak zwykle kleją mi się jeszcze oczy, no ale to nic, spalo się wyśmienicie, nie bylo jednak żadnej imprezy, bo mi się nie chcialo wszystkiego potem sprzątać, wiem że jestem troszkę leniwy, no ale to już ze mną tak jest. Dzisiaj mama do mnie powiedziala że musze zasięgnąć nauk, a ja tego nie lubię, no ale trzeba. Ptem idę na spotkanie z koleżanką, może coś między (...)

Zobacz pełny wpis »
Ha jestem szczęśliwy, mama wlaśnie wrócila do domu z biletem dla mnie na koncert Ozzfest jaki jestem szczęśliwy, aż nie macie pojęcia. Kurde mama to potrafi jednak poprawić humorek, jestem już troszku zmęczony więc napiszę wam jeszcze wiersz, jednej osobie się już bardzo podobają z czego się cieszę(aquila): Ogród trędowatego>> Kiedy się dowiem, że żyję, wtedy cię dotknę,zroz (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie, wlaśnie skończylem się uczyć na sprawdzian w poniedzialek, jestem już trochę zmęczony, ale muszę jeszcze iść z psem, ehh co za życie, ale za to jutro będę mial dzień wolny od nauki, huraaaa, wlaśnie wlaćzylem se BIOHAZARD moja ulubiona kaseta, od razu mi lepiej. Rano mi się nic nie chcialo robić, wstalem i poszedlem se coś zrobić i mi o malo noż się w nogę nie wbil. Coi z (...)

Zobacz pełny wpis »
Wlaśnie wrócilem ze spacerku, bylo bardzo fajnie,spotkalem się z moją koleżanką, poszliśmy do baru, hehe jak zwykle, nie wypilem za dużo bo nie lubię picia. Uśmialem się nieźle, z Aśką nie widzialem się już pól roku, tyle mieliśmy se do opowiedzenia, dowiedzialem się że jej siostra jest w ciąży i rodzi na 3 miesiące, cóż za niespodzianka. Wlaśnie wyszla moja mama na spotkanie 30 l (...)

Zobacz pełny wpis »
 Jeśli ktoś z was lubi czytać wiersze to porszę bardzo, ten wiersz napisaem wczoraj wieczorkiem, uwielbiam pisać wiersze, oto jeden z nich: PIEKŁO ogarnia mnie mrokpogrążam się w ciemnościnie widzę nicnie wiem co robićnie wiem co ze mną będzie czuję lęk ogarnia mnie mrokpogrążam się w ciemnościtracę z Tobą kontakttracę łaskętracę miłość czuję rozpacz ogarnia mnie mrokpog (...)

Zobacz pełny wpis »
No i nadszedl wieczór, a więc siedzę se w domciu i tak sobie myślę , co tu robić w taaki wieczór jak ten, mam chatę wolną więc trzeba to wykorzystać. Jestem troszkę zmęczony ale dopiero będę zmęczony w nocy jak będzie impreza, hehe. Przed chwilką wrócilem z pieskiem (jamniczka) która się wabi Plama, spotkalem kolegę, też byl z psem i tak poszliśmy do przyjaciól, siedzieliśmy i gada (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie, wlaśnie wrócilem ze szkoly i jestem szczęśliwy, bo dzisiaj wszystko pozaliczalem co musialem zaliczyć :) co za szczęście, jak zwykle upal, gorąco, nie lubię takiej pogody. No ale cóż....... Cięszę się też że nareszcie ktos skomentowal moje wypowiedzi. Wiem że malo piszę ale nie mam tak dużo pomyslów na pisanie, może dlatego że jestem samotny, moja dziewczyna świętewj pam (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakoś nie umiem zasnąć, chyba cierpię na bezsennośc hehe :) Jak już wczesniej wspomniaem zajmuję się pisaniem wierszy, oto jeden z nich: TY Twe myśli - okrutneNadzieje - rozwianeCałe życie - smutneNoce - nie przespane Włosy - roztrzepaneUśmiech - udawanyOczy Twe - zbłąkaneBól - nie opisany Wiara Twa - naiwnaUczucia - stłumioneTwoja zmienność - dziwnaMarzenia - zmącone Łzy Two (...)

Zobacz pełny wpis »