Adams2000

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Częstochowa
Główny blog annadreams.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-01-01
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Adams2000

W niedziele obudziłam się dość późno. Byłam wyspana i pełna energii. Jakoś nienaturalnie szczęśliwa. Czy to efekt mojego pierwszego w życiu orgazmu? Trudno powiedzieć. Najgorsze jest to, że chciałam więcej i więcej. Mama z siostrą siedziały przy kawie, a ja po szybkim śniadaniu poszłam wziąć długą kąpiel. Stanęłam nago przed lustrem spoglądając na swoje zgrabne i kształtne c (...)

Zobacz pełny wpis »
Na drugi dzień, czyli w piątek, kiedy popołudniu wracała mama z delegacji, trzeba było ogarnąć mieszkanie, żeby się nie zorientowała co tu miało miejsce. Gośka wyglądała na skonaną i mocno skacowaną. Kamil w trochę lepszej formie, ale też widać było zmęczenie. Szykowałam się do szkoły, było po 7 kiedy Gośka siedząca w kuchni naprzeciw Kamila, sączyła kawę, zwróciła się do mn (...)

Zobacz pełny wpis »
Po wydarzeniach na działce spałam jak zabita. Nie wie czy wynikało to z wypitego alkoholu czy z fali rozkoszy, których kilka razy doświadczyłam. Tak czy inaczej wstałam po 10 rano, zjadłam śniadanie i poszłam pod prysznic. Wciąż wspominałam dziewczyny i ich zabawy. Znów czułam podniecenie. W oczekiwaniu na obiad wróciłam na łóżko. Pomyślałam o tym co m&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Zołza Barowa. Praca w knajpie jako barman, ma swoje “plusy dodatnie” i “plusy ujemne”. O minusach trudno tu mówić, jeśli weźmie się pod uwagę wrodzony hedonizm, młodość i idącą wraz z tym wiekiem nieokrzesaną chuć. Piękne i chętne, lub chętne i pijane studentki to materiał, który spokojnie mógłby swą objętością zdeklasować Biblię Gutenb (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem Ania. Mam 22 lata i chciałabym podzielić się z wami kilkoma skomplikowanymi historiami z mojego burzliwego życia. Zawsze cieszyłam się powodzeniem wśród płci przeciwnej, ale nie tylko. Dziś jako dorosła kobieta również wzbudzam zainteresowanie. Mam długie do połowy pleców, lekko kręcone kasztanowe włosy, jestem dość wysoka, mierzę 170 cm wzrostu, dbam il (...)

Zobacz pełny wpis »
Rano wstałam wypoczęta i szczęśliwa. Dochodziła 10 rano kiedy cała nasza trójka spotkała się przy sobotnim śniadaniu w kuchni. Gośka wprawdzie wyglądała na lekko zmęczoną, ale najważniejsze, że matka nie kapnęła się, że odbywała się tu impreza i mini-orgietka z udziałem mojej nieprzewidywalnej siostry. Swoją drogą nie wiedziałam, że jest aż tak ostra.Posiłek i kawa w miłej a (...)

Zobacz pełny wpis »
W po piątkowej akcji w piwnicy nie mogłam spać. W nocy kręciłam się ciągle na łóżku. Miałam ochotę obejrzeć jakiegoś pornosa, ale na łóżku obok spała Gośka, więc nie było na to szans. Zaczęłam się zastanawiać, czy chłopak, któremu obciągnęłam nie zrobi czegoś głupiego, jak na przykład nie zacznie rozpowiadać na osiedlu o tym co miało miejsce. Zaczęłam się tego (...)

Zobacz pełny wpis »
Po upojnej i pełnej nowości sobocie przespałam całą noc. Wstałam gdzieś o 11. Matka zapytała czy wszystko ze mną w porządku. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że tak. Czułam się już znacznie lepiej, tylko trochę bolała mnie cipka. Mimo, że była końcówka września pogoda wciąż dopisywała. Spojrzałam na swój telefon. Kilka nieodebranych telefonów i sms-ów z (...)

Zobacz pełny wpis »