Adamleva

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Podgorica
Główny blog podrozujczarnogora.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-04-10
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Adamleva

Prowadzenie samochodu w Czarnogórze dla turystów jest emocjonujące i ekscytujące. Zmieniłeś się, aby zwiedzać miasto i obszary, których nie dałoby się zmienić bez samochodu.   Jednak zawsze istnieje możliwość, że zostaniesz oszukany, gdy wynajmujesz samochód w obcym kraju. Ten przewodnik pomoże Ci nie dać się zabrać na przejażdżkę po Czarnog&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
Przemierzanie Czarnogóry, od lśniącego wybrzeża Kotoru po wzgórza, to jedyna w swoim rodzaju przygoda. Korzystając z naszej wypożyczalni samochodów w Czarnogórze, odwiedzający mogli rozpocząć swoją przygodę w głównych obszarach kraju, odkrywając kilka miejsc historycznych, udać się w Góry Dynarskie i zakończyć przygodę na wybrzeżu Czarnog&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Pierwszy kraj. Pierwszym europejskim przystankiem w naszej podróży dookoła Europy była Czarnogóra, perła Morza Śródziemnego. Po uroczych 3 dniach w Podgoricy wynająłem samochód z rodziną na wycieczkę po Czarnogórze. Czarnogóra, kraj czarnych gór, składa się z małych miasteczek i miast, takich jak Budva, Tivat, Kotor, Cetinje, Zabljak (...)

Zobacz pełny wpis »
Wycieczka objazdowa w Czarnogórze, od niesamowitej Zatoki Boka w kierunku gór, to przygoda jedyna w swoim rodzaju. Korzystając z naszej wypożyczalni samochodów Czarnogóra, odwiedzający mogą rozpocząć swoją przygodę w głównych obszarach kraju, odkrywając kilka miejsc historycznych, udać się w piękne góry i zakończyć przygodę na wybrzeżu Czar (...)

Zobacz pełny wpis »
Wynajmij samochód w Podgoricy z Tara-Car i zwiedzaj Czarnogórę na własnych warunkach. Oferujemy najniższe stawki gwarantowane online oraz szeroką gamę pojazdów do wynajęcia.   Podgorica staje się coraz bardziej popularna wśród urlopowiczów. Wspaniałe brzegi morza, nieskazitelne jeziora, tak jak pokaz Podgoricy ze stoków otaczających (...)

Zobacz pełny wpis »
Rafting i rafting to rekreacyjne zajęcia na świeżym powietrzu, które wykorzystują nadmuchiwaną tratwę do poruszania się po rzece lub innym zbiorniku wodnym. Odbywa się to często na wodach spływowych lub w różnych stopniach wzburzonej wody. Radzenie sobie z ryzykiem jest często częścią doświadczenia.   Spływ rzeką nazywa się raftingiem „białą wodą” l (...)

Zobacz pełny wpis »