Data urodzenia 2003-08-13
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Adamdominik2003

1 marca 2020 o godzinie 21.00 odbyo się kolejne spotkanie gigantów z Europy, mianowicie historyczne El Clasico - Real Madryt vs FC Barcelona. Był to mecz rozgrywany w ramach hiszpańskiej ligi La Liga. Spotkanie było zacięte. Do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. Obie drużyny grały bezpieczną piłkę i nie dały sobie strzelic bramki w pierwszych 45 mi (...)

Zobacz pełny wpis »
Przenieśmy się teraz do Ligi Europy, gdzie też się nie mało dzieje.Wczoraj 28 lutego na Red bull Arena Salzburg został rozegrany dwumecz pomiędzy drużynami Red Bull i Eintracht.Przypominamy że Eintacht w pierwszym meczu zdobyło zaliczke 4 goli, więc żeby ich pokonać Red Bull musiał ich zdobyć z 5.Od razu przystąpili do działania i w 10' bramkę strzelił Andreas Ulmer.Kilka minut p&o (...)

Na Santiago Bernabeu dnia 26.02.2020r. został rozegrany mecz w ramach tegorocznego pucharu Ligi Mistrzów.Real Madryt mieżył się z Manchesterem City.Po pierwszych 45 minutach w Madrycie widniał wynik 0:0.Dopiero w drugiej połowie Isco w 60' przełamał linię defensywną rywala.Jednak drużyna z Anglii nie odłożyła tak szybko broni i w 78' bramkę strzelił Gabriel Jesus.5 minut p&o (...)

25.02.2020 został rozegrany mecz w ramach ligi mistrzów. Mierzyły się 2 mocne drużyny z Europy: Chelsea i Bayern Munchen. Po pierwszej połowie na Stamford Bridge widniał wynik 0:0. Druga połowa należała do drużyny z Monachium, dwie bramki zanotował Serge Gnabry 51' i 54', asystował przy nich Robert Lewandowski, który również zanotował gola w tym meczu w 76'. N (...)

Dnia 1 marca na Tottenham Hotspur Stadium odbyła się kolejna kolejka Premier Legue.O 3 punkty walczyły dwie mocne drużyny z Anglii:Tottenham i Wolves.Już w pierwszych minutach kogutom chodziło głównie o zwycięstwo,dlatego już w 13' gola strzelił Steven Bergwijn.Jednak przeciwna drużyna nie składała broni i w 27' swojego gola zdobył Matt Doherty.Pod sam koniec połowy gol (...)

Za nami kolejny mecz emocjonującej Ligi Mistrzów.Dnia 26 lutego na Parc Olympique Lyonnais swój mecz rozegrali drużyna Olympique Lyonnais oraz Juventus.Od samego początku mecz był pełen wrażeń.Jednak szala zwycięstwa słyneła na drużynę z Francji,która w 31' po pięknej bramce Lucasa Toursarta objeła prowadzenie 1:0.I takim rezultatem skończył się ten m (...)