Adam.thiede

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Frankfurt
Główny blog tidas.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-04-12
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 24 godzin

Najciekawsze wpisy Adam.thiede

Tworzenie gier bez zobowiązań (nie tylko programiści i graficy)(próba utworzenia grupy zainteresowanych tematem bez konieczności bycia programistą)Poszukuję osób do utworzenia (w planach na przyszłość)  hobbystycznego studia developerskiego. Teraz można uformować zdolną do tworzenia gier od podstaw grupę ludzi zdalnie współpracujących tak d (...)

Zobacz pełny wpis »
It's totally free from responsibility text writed by me cause it's a work doed just for show how people can thing when they got a time and thinks about their products (for me this text) can have some usefull information's whithone can be seen by person who's also using imagination to do something what can be also usefull. Every products need's to be usefull. No matter it's need to (...)

Zobacz pełny wpis »
Do dziś nie widziałem lepszych, polskich produkcji filmowych (oczywiście - tylko i wyłącznie moim zdaniem), niż komedie.Naliczyłem cztery takie produkcje.Zbyt wiele filmów korzysta z popularności aktorów,którzy w mojej wyobraźnie uchodzą za drogich,oraz z mojej perspektywy pomimo tego, że kosztowna była ich umiejętność (w tym szkoła) aktorska, t (...)

Zobacz pełny wpis »
Taka nieco psychodeliczna galeria moich artsów :                                                                  (...)

Zobacz pełny wpis »
Strona www maksymalnie promowana, gdzie cel będzie osiągnięty dopiero wtedy, gdy wszyscy którzy bez względu na stan świadomości, bądź prywatne plany będą wiedzieli, że potrzebne jest słuchanie wszystkich, a że to jest fizycznie nie możliwe, to czytanie myśli z tekstu na forum.Forum ma połączyć ważnymi tematami, które bez względu na to przez kogo b (...)

Zobacz pełny wpis »
Ofiary wojny mnie dopadły. Zaraz po tym, jak wylądowałem w tym miejscu, w którym mnie znaleziono. Jestem z innej planety.Ludzie tutaj nie wiedzą jak się ze mną obchodzić. Są przyzwyczajeni do tego, że muszą robić to, co nakazują im inni ludzie, którzy mają nagromadzone więcej papieru uznanego za środekprzeznaczony do handlu, nazywany przez nich pienięd (...)

Zobacz pełny wpis »
  Zakup czarnoziemu z Rosji, który będzie trzeba wysypać w spokojnej Afryce na którym będą znajdowały się uprawy na holenderskim systemie.Problem braku wody można rozwiązać za pomocą instalacji wodociągów prowadzących do najbardziej zasuszonych miejsc.Woda powinna być w pierwszej fazie odfiltrowywana z ryb i żyjątek wodnych.W następnej f (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »