Abstrakcja

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Dfhfnh Fggfjgf
Lokalizacja Jgjmgfmj
Główny blog abstrakcja.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Abstrakcja

cóż, wiosna trwa...palma odbija... EMOCJE i UCZUCIA To przeżywanie stosunku do otoczenia i samego siebie. Emocje i Uczucia Mają wpływ na poziom energii jaką w danej chwili jednostka zmobilizuje i czy przeznaczy tę energie  na likwidację bądź na zachowanie stanu rzeczy, który ją wyzwalal.  Kazdą emocje cechuje znak , dodatni bądż ujemny. Przedmioty, osob (...)

Zobacz pełny wpis »
Gabriel Garcia Mraquez, 74 letni pisarz kolumbijski, autor m.in. powiesci "sto lat samotnosc", laureat nagrody nobla, jest chory na raka limfatycznego. pisarz wycofal sie z zycia publicznego i do swoich przyjaciol rozeslal pozegnalny list, rospowszechniany w internecie. na jezyk polski przetlumaczyl go prof. Zdzislaw Jan Ryn. pozegnalny list Gabriela Garcii Marqueza: "Jeśliby Bóg (...)

Zobacz pełny wpis »
mój dom.... (namiastka domu we mnie...bo źle mi Tu..) .... czasami są takie dni, kiedy życie zwalnia .... powolność myśli, powolność ruchów, powolność odczuwania ....wtedy lubię zajrzec tam... mam  takie swoje miejsce , gdzieś tam w środku siebie...., kładę się spokojnie ,zamykam oczy, rozluźniam ciało....10,9,8,,,,,,4,3,2,1....schodzę niżej , gł (...)

Zobacz pełny wpis »
Ma naprawdę cudowne ciało.... delikatny zarys mięśni na plecach, silnie zaznaczoną linię kręgosłupa, cudowne jak na faceta, idealnie okrągłe, umięśnione pośladki, w które uwielbiam wbijać palce... Leżał na brzuchu. Delikatnie zdjęłam z niego ubranie, by nie krepowało ruchów, odkryłam płaszczyznę pleców i bioder, całą powierzchnią dłoni chłonęłam ich (...)

Zobacz pełny wpis »
Było ciemno w pokoju, tylko płomień świeczki rozjaśniał mrok.Siedziałam z nieudolnym ,bo z pamięci naszkicowanym portretem na kolanach. Patrzyłam prosto w jej płomień...Jasny wysoki, niezmącony bezruchem powietrza. Lekko zagiety knot żażył się jasno, był sercem płomienia. Patrzyłam długo nie mrużąc oczu, chciałam odnaleźć w niej troszeczkę ciepła, jej św (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy mówię "kocham" to wypływa to z głebi mnie, mówie całą sobą. Swobodnie w głebi mojego jestestwa uwalniają się uczucia i płyną w kierunku muru , który budujesz słowami..."U....... j. d. s.."  Słowa "kocham " są jednak zbyt mocne, nie rozwalą się z trzaskiem o ściane, tylko miękko, płynnie -jak nurek sięga dna- odbiją się od niej i zawrócą, by wbi (...)

Zobacz pełny wpis »
Za oknem wiatr zacina śniegiem, niebo miejscami prześwietla różowo-niebieska poświata, zaiste baśniowa sceneria ... piękny świat. Wirujące lekko płatki stwarzają wrażenie ulotności i przemijania. Wrażenie nierealności .To tylko sen.... Piękny sen z okresu dzieciństwa, gdzie spokój myśli i beztroska kołysały bezpiecznie w ramionach ... Return to innocence....W t (...)

Zobacz pełny wpis »
"Pytałaś co o Tobie myślę....hmmm.....myślałem cały dzień...całą noc....myśli ubierałem w słowa....próbując dać sobie radę.....z burzą.....wichurą...nawałnicą myśli...... i gdzieś za ścianą usłyszałem chyba z TV piosenkę, którą 3 lata temu często sobie nuciłem.......tak.......to ......odpowiednia muzyka oddająca......wywołany w świadomości Twój (...)

Zobacz pełny wpis »
Kobietka w rejestracji do Poradni Psychologicznej oznajmiła, że limity Kasy Chorych na ten rok już się skończyły a najbliższy termin to koniec stycznia 2003....Zaśmiałam się i odpowiedziałam jej wdzięcznym głosem, że pod koniec stycznia to już się mogę rozkładać ;))_ (co nie zwiększyło limitów Kas Chorych! :)... W domu trwa batalia o być albo nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Historia Miłości "Milionów" w świecie z miliona miastw świecie pod milionem gwiazdi wśród miliona ludzi płynie życie dziwne jak swiat.Wsród milionów miastpod milionem gwiazdobok obojętnych ludzijakieś uczucie sie budzi.Pod milionem gwiazdw swiecie pełnym miastzrodziła sie dziś Miłośćtaka juz świata zawiłość.Nie zauważył jej światświat pod milionem gwiazd (...)

Zobacz pełny wpis »