Absolutus

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Dariusz Pawłowski
Lokalizacja Augustów
Główny blog absolutus.blogi.pl »
Data urodzenia 1973-08-10
Wiek 49 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Absolutus

Hey Siedzę teraz wygodnie i piję mój ulubiony poranny napój - kawa. Jest gorąca i aromatyczna. Słucham muzyki "Some kind of wonderful" The Drifters. To, że wczoraj sięgnąłem do tego filmu to w sumie nie przypadek. Wybrałęm go celowo, żeby kolejny raz go sobie przypomnieć. To wszyskto ze względu na to, że bardzo lubię taniec i muzykę. Jak miałem 13 lat to z (...)

Zobacz pełny wpis »
hey godz. 00.40 Dziś poniedziałek i marsz do pracy! Wyjaśnię tylko, że pracuje w przychodni rodzinnej jako lekarz. Bardzo lubię moją pracę. Czasem bywa naprawdę miło. Ciekawe jak będzie dziś... Niedzielę spędziłem bardzo pracowicie. Na warsztacie był angielski. Czytuje czasem scenariusze w oryginalnm języku. To bardzo fajnie ćwiczy słówka i wyrażenia po (...)

Zobacz pełny wpis »
Hey Trzeba zdać sobie sprawę z tego jak wiele zależy od naszego słoneczka. Wczoraj pięknie świeciło a dziś chmury szczelnie zakrywają błekit nieba. Samopoczucie niepokojąco sie obniża. Nawet kawa nie pomaga. Czytałem przed chwilą świąteczne wydanie Newsweeka. Na str. 14 piszą "Z badań statystycznych wynika, że najwięcej szczęśliwych ludzi mieszka w Amer (...)

Zobacz pełny wpis »
Hey Ale miałem dzisiaj super dzień...Wszystko szło jak trzeba. SUPER Aż strach pomysleć co będzie jutro. Życie lubi się obracać 180 stopni. Pa (...)

Zobacz pełny wpis »
Hey W czasie świąt nikt niechce być sam. Wierzę w to absolutnie. (...)

Zobacz pełny wpis »